Bunu okuyorsunuz:
Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Bengü Rüzgarı Esti

Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Bengü Rüzgarı Esti

bengü

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Bursa’da düzenlenen Türkiye Kültür Yolu Festivali’nin dördüncü gününde, Türk pop müziğinin sevilen ismi Bengü, Yunuseli Havaalanı’nda kurulan sahnede hayranlarıyla buluştu. Ünlü şarkıcı, birbirinden güzel şarkılarıyla Bursalılara müzik dolu bir gece yaşattı.

Bengü’nün Coşkulu Performansı

Bengü, sahnede seslendirdiği “Sahici”, “Korkma Kalbim”, “Gezegen”, “Kuzum”, “Heyecan”, “Yaralı”, “Unut Beni” gibi en sevilen şarkılarıyla dinleyicileri mest etti. Özellikle “Kalbim” şarkısında Bursalı hayranlarıyla birlikte düet yapan Bengü, geceye damgasını vurdu.

Bursa’dan Bengü’ye Büyük İlgi

Müzikseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Bengü, “Bursa’da olmak, Kültür Yolu Festivali’nin bir parçası olmak şahane. Kültür ve Turizm Bakanlığımıza bir kez daha minnettarız, ne kadar güzel bir görüntü” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Unutulmaz Anlar ve Özçekim

Konser sırasında bir hayranının uzattığı telefonu alarak sahnede özçekim gerçekleştiren Bengü, bu hareketiyle hayranlarını bir kez daha mutlu etti. Bu özel anlar, konserin unutulmazları arasına girdi.

Bengü ile Müzik Dolu Bir Gece

Bursa Kültür Yolu Festivali’nin dördüncü gününde Bengü’nün sahne performansı, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı. Bengü’nün enerjisi ve sevilen şarkılarıyla coşan Bursalılara, festival kapsamında müzik dolu anlar yaşandı.

Bursa Kültür Yolu Festivali’nde Bengü Coşkusu

Bursa Kültür Yolu Festivali’nin dördüncü gününde, Bengü’nün sahne performansı ve dinleyicilerle etkileşimi, geceye damga vurdu. Bu unutulmaz konser, festivalin en özel anlarından biri olarak hafızalarda yerini aldı.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0