Şuan okuyorsunuz
Ceren Gündoğdu İle Her Yer Aşk

Son dönemlerin naif sesi Ceren Gündoğdu, geçtiğimiz hafta yeni teklisi “Sağım Solum Aşk”ı tüm dijital platformlara saldı. Üstelik kendisi kadar naif bir klibi ile de bizi kendisine hayran bıraktı…

 

Ceren Gündoğdu’dan aslında her zaman olduğu gibi bir mükemmel bir parça geldi. Naif, huzurlu ve heyecanlı… Geçtiğimiz mayıs ayında yayınladığı “Ben Hep Seni Sevdim” isimli teklisi YouTube’da da zaten bir milyon izlenmeyi geçmişti.

 

“Dünü unuttum, yarını kurdum.”

Benim tanımımla şu ana kadar belki dinlediğim en iyi Ceren Gündoğdu şarkısı olabilir. Kendine saran bi’ hali var şarkının aslında… Ben Hep Seni Sevdim, Tepetaklak, Kardan Adam gibi şarkıları da elbet mükemmel fakat bunun yeri baya ayrı olacak bende…

 

Ceren Gündoğdu – Ben Hep Seni Sevdim

 

“İnsanlar konuşsun, ben onu seçtim!”

Tabii böyle bir şarkının inanılmaz da bir klibi var! Ceren Gündoğdu’yu görebileceğimiz en şirin halde gördük resmen. Şarkının anlatmak istediğini bu kadar güzel anlatabilen başka bir insan olamaz sanırım… Her şeyi mükemmel olan bir şarkı resmen.

 

Ceren Gündoğdu – Sağım Solum Aşk

 

“Önce direndim, geri çekildim.” 

Kendisinin ise bu şarkı hakkında yorumları şu şekilde: “Bu şarkı güzel şeylerin ansızın kapıyı çalabileceğine dair olan inancını tazelemek isteyenlerin şarkısı! Bu şarkı güzel hissedenlerin etrafına da güzel hissettireceğini farkında olanların şarkısı!”

 

İlginizi Çekebilir

 

“Onu sevmek sevişmekten bile iyi.”

Ve tabii! Böyle bir şarkının mükemmel bir mutfak çalışanları var. Şarkının söz ve müziği Ceren Gündoğdu’ya, prodüktörlük, düzenleme ve geri vokal kısmında Arel Koray Nalbant‘a, davullara imza atma kısmında Canberk  Karademir‘e, gitarda hayran bırakan kişi de Erkan Zeki Ar, bas gitar koltuğunda da Ahmet Demirkol yer aldı. Bu güzel şarkıya mutfak olarak ise Babajim Stüdyoları kullanıldı. Klibin yapımında ise senaryo naif sanatçımız Ceren Gündoğdu‘ya, yönetmenlik Onur Cabi’ye, yardımcı yönetmenlik ise Damla Atabek‘e ait. Ve bizim bilmediğimiz yapımı geçen diğer herkese de bu şarkı için teşekkürler!

 

What's Your Reaction?
i like that!
1
ilginç
0
kalp <3
2
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

dmca    © 2016 - 2019 altmuzik.com by Dewart+

← yukarı çık