Can Kazaz & Lara Di Lara / IF Performance Hall Beşiktaş

  • 30/01/2018 - 31/01/2018 at 20:00
  • IF Performance Hall Beşiktaş

“Can Kazaz & Lara Di Lara” 30 Ocak Salı IF Performance Hall Beşiktaş sahnesinde! Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/VNQ06/ANKARA/tr

Kapı Açılış: 20.00
Lara Di Lara: 21.30
Can Kazaz: 23.00
Giriş: 35 TL
Biletler: http://www.biletix.com/etkinlik/VNQ06/ANKARA/tr

WhatsApp İletişim: 0546 566 9946

ifperformance.com
facebook.com/ifperformancehallbesiktas
twitter.com/IfBesiktas
instagram.com/ifbesiktas

LARA Dİ LARA
123’ün sesi olarak tanıdığımız Dilara Sakpınar’ın solo projesi Lara Di Lara, geçen yıl çıkarttığı Oraya Doğru albümüyle dikkatleri üzerine çekti.

Söz yazımı, beste ve prodüksiyon açısından dört dörtlük olan bu başlangıç albümüyle Dilara Sakpınar, vokalist olarak tanınan kimliğini çok yönlü bir müzisyene evirdi.

Albümden sonra yeni bestelerini de yayınlamayı sürdüren Lara Di Lara, sahnede kendisine eşlik edene yetkin ekibiyle bu sefer müzikal bir ziyafet vaad ediyor.

CAN KAZAZ
Bağımsız olarak çıkardığı iki uzunçalar albüm, iki kısaçalar albüm, iki de tekliyi Türkiye’nin en önemli mekanları ve festivallerinde icra ettikten sonra Can Kazaz, kendi jenerasyonunun en dikkat çeken şarkıcı/şarkı yazarlarından biri olduğunu ispatladı. Kırsaldan kente, aydınlıktan karanlığa, derinlikli duyguları çok çeşitli armosferlerde samimiyetle bizlere aktardı. Çoğunlukla akustik enstrümanların eşlik ettiği yumuşak sesi ve kendine has düzenleme teknikleriyle ön plana çıkan Can Kazaz, kendi müziğini ‘alternatif pop’ olarak tanımlasa da; müziğinde halk müziği, Türk Sanat Müziği, funk, rock ve hatta avant-garde müzik türlerinden izlere rastlamak mümkün.