Şimdi okunuyor:
Muhteşem Bir Kadro İle %100 Açık Sahne’de Erken Yılbaşı

Moğollar, Ezhel, Ferman Akgül, Birol Namoğlu, Deniz Tekin, Nova Norda ve Dilhan Şeşen ile IF Beşiktaş’ta erken yeni yıl kutlamalarına katılın.

12 Aralık Çarşamba akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, 19. kez gerçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde ünlü isimleri bir kez daha IF Performance Hall Beşiktaş’ta ağırlamaya hazırlanıyor.

%100 Açık Sahne’de; 50’nci yılının son performansı ile onur konuğu olacak Moğollar’a; Ezhel, maNga’dan Ferman Akgül ve Gripin’den Birol Namoğlu eşlik edecek. Türkçe rap’in yükselen yıldızı Ezhel, özel solo performansıyla %100 Açık Sahne müdavimlerini ayrıca şaşırtacak. Evinde yapıp paylaştığı müthiş şarkılarıyla milyonluk dinlenme rakamlarına ulaşan Deniz Tekin, anında ezberlediğimiz şahane nakaratlarıyla alternatif popa yeni bir soluk Nova Norda ve Gündoğarken’den Burhan Şeşen’in kendi kanatlarıyla uçmaya hazırlanan müzisyen kızı Dilhan Şeşen; %100 Açık Sahne’nin diğer önemli konukları olacak.

Müdavimlerinin ‘Tek gecelik festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne’yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız unutulmaz bir müzik buluşmasına yine IF Beşiktaş’ta ev sahipliği yapacak.

Bugüne kadar sahnesinde 200’e yakın müzisyeni ağırlayan ve müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş %100 Açık Sahne’nin başka yerde tanık olamayacağınız sürpriz performanslarını izlemek için 12 Aralık Çarşamba akşamı IF Beşiktaş’ta buluşalım ve yeni yılı iyi müzikle erkenden karşılayalım. Çünkü #yuzdeyuzaciksahne ‘de #muzikbirlestirir …

Etkinlik biletleri; IF Performance Hall Beşiktaş, Leman Kültür Beşiktaş ve Biletix’ten temin edilebilir.

Ücretsiz davetiye kazan!

Bu ve daha fazla etkinliğe altmuzik davetlisi olarak katılmak için yapman gerekenler ise şurada: altmuzik.com/hediyekutusu

What's Your Reaction?
i like that!
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorumları Görüntüle (0)

Cevapla

Mail adresiniz paylaşılmayacaktır.