Nilüfer Müzik Festivali 2018 Bizi Bu Kez Epey Bekletti

Olacak mı olmayacak mı diye biraz sitem ettiğimiz Bursa’nın Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen ve bu yıl da 4.sünün düzenleneceği kesinleşen Nilüfer Müzik Festivali için tarihler netleşti. 7-8-9 Eylül’de Bursa Balat Atatürk Ormanı‘nda çılgınlar gibi eğleneceğimiz, etkinliklere doyacağımız, gece dj partileri ile sabahlara kadar dans edeceğimiz “Dünyayı sev, geyiği öp, festivale gel” mottosuyla yola çıkan Nilüfer Müzik Festivali’ne bu sene de katılıyoruz. Aramızda gün sayanlarımız var, yüzümü kara çıkartma Nilüfer!

Erken dönem biletler satışa bugün çıkarıldı. Sınırlı sayıdaki avantajlı dönem biletlerini kaçırmadan almak için sizi şu linke yönlendiriyoruz. 10 Ağustos’a kadar geçerliymiş bu fiyatlar. Yok efendim bekleyeyim ben isimler açıklansın derken sınırlı sayıdaki biletler biterse biz demiştik diyoruz. Ama geçen yıl erken dönem biletleri 50 Tl iken bu yıl 130 olmasına alındık biraz, bizden söylemesi. Sağlam bir line-up bekliyoruz.

nilüfer müzik festivali 2018

İsimler henüz belli olmasa da her yıl getirdiği isimlerle, sevdiğimiz Türk gruplar ve belki bir çoğumuzun festival alanında dinleyip enerjisine hayran kaldığı ve listelerine aldığı yabancı gruplarla farkını bir çok festivalden ortaya koyuyor. Özellikle her sene Balkanlardan gelen grupların enerjilerine hayran kaldığımızı belirtmemde fayda var. Tabi buna İspanyol grupları da eklemeli. Hala La Sra Tomasa dinlemekteyim, konser günü çılgınlar gibi dans etmemizi hiç ama hiç unutamıyorum. Grubun çalmaya başlamasıyla, sahne önünün hızla dolmasını da… O sene The Ringo Jet de aynı havayı yaratmıştı.

Geçtiğimiz sene ise bence Büyük Ev Ablukada, Gevende, Neyse, Rain Lab, Sattas unutamadığımız performanslarla aklımıza kazındılar. Gevende ne yüce bir grupsun! Değinmeden edemeyeceğim. O nasıl bir performanstı!

Neyse yine çok konuştum. Bu sene de geyiği öpmeye gidiyoruz. Belki bakarsınız Nilüfer ekibi bu yazıyı görür de altmuzik ailesi olarak ortak bi’ kaç sürprizimiz olur sizlere 😉

Abone Ol

Son gelişmeleri e-bülten ile takip edin