Bunu okuyorsunuz:
Moda Bahane Konser Şahane!

Moda Bahane Konser Şahane!

Şehir hayatının en vazgeçilmez aktivitelerinden biri de şüphesiz ki konserler. Yoğun iş temposundan kaçmak, sınav stresine ara vermek, arkadaşlarınızla eğlenceli saatler geçirmek için sevdiğiniz sanatçının şarkılarına sesiniz kısılana kadar eşlik edip dans etmek kesinlikle harika bir seçenek.

D

oyasıya dans edip şarkı söyleyeceğiniz bu saatlerin öncesinde ki ‘ne giysem?’ stresinize yardımcı olacak ve sizi daha rahat ama şık hissettirecek bir kaç ufak tüyo ve öneri.

 

 • Öncelikle gidilecek olan konsere uygun görünümler tercih etmek çok önemli. Konser alanı sahne kurulmuş yeşillik bir alan mı, konser salonu mu, stadyum mu, marina mı? Oturma alanı nasıl? Örneğin yerlerde oturulacaksa mini eteklerle rahatlık pek mümkün olmaz. Rock konseri mi, jazz mı, klasik müzik festivali mi, opera mı? Tabii bir de konser süresi… Tüm bunlar göz önünde bulundurularak kıyafet seçmek çok önemli.

 

Hedefimiz her zaman olduğu gibi konserlerde de ŞIK ve RAHAT olmak. Şık olmak için uğraşırken ‘çabasız’ görünmeyi de ihmal etmeyin.

      Sessiz mesajımız “Ben her zaman böyleyim! her zaman hit!”

Yerlere oturulacak bir konser alanıysa kiri göstermemesi açısından koyu renk tercih edilebilir. Fakat yine de siz renklerden asla vazgeçmeyin. Renkler, aksesuarlar eğlenmek için gittiğimiz konserlerde bizlerin görünümünü de eğlenceli bir hale getirecek.

 

 • Grubun tişörtünü giyip gitmek sanki biraz 90’larda kaldı, hem daha özgün tercihler yapmak sizi de daha iyi hissettirecektir. Şehir içinde yapılan bir konserse jean pantolon ve t-shirt ikilisi ile gitmek her zaman en kolay ve akla ilk gelen alternatif tabi ki bu alternatifi kullanacağınız aksesuarlar ile özgün hale getirmek sizin elinizde.
  İdallı kemerler, üst üste takılmış zincir kolyeler, havalı bileklikler ve yüzükler.
  Aksesuarlarımız ile basic bir t-shirt jean ikilisini bambaşka bir hale getirebileceğimizi hepimiz biliyoruz!

 • Emprime kumaştan minik elbiseler ya da bileklere kadar uzun eteklerle altına giyeceğiniz postallar ve üzerinize alacağınız bir deri ceketle görünümünüzü tamamlayabilirsiniz. Soğuk havalarda bu uçuş uçuş elbiselerin üzerine kazak giyerek de trend bir görünüm elde edebilirsiniz.

Ama tabi ki öncelikle güvenlik!

 • Konserin enerjisine kendinizi kaptırmış dans ederken telefonunuzu ve cüzdanınızı sürekli kontrol etmek ve konsantrasyonunuzu eşyalarınızı korumaya harcamak yerine onları bu yılında yükselen trendi olan bel çantanıza emanet edin. İster belinize takarak isterseniz de çapraz asarak kullanabileceğiniz bu çantalar sizi daha konforlu ve rahat hissettirecek. üstelik çok şık.

 • Bel çantası kullanmak istemeyenler için çapraz çantalar da oldukça konforlu ve şık bir alternatifler.

 

Konsere hazırlanırken bir diğer önemli konu ise; AYAKKABI SEÇİMİ.

 • Güvenlik demişken kalabalıkta ayağınıza basılma ihtimalini düşünürsek burnu kapalı ayakkabıları tercih etmek işinize gelebilir. Saatlerce dans edecek olmanız, ayakta uzun saatler kalacak olmanız gibi durumlar göz önüne alındığında da düz tabanlı, rahat ayakkabıları tercih etmeniz daha konforlu bir seçenek olacaktır. Şık bir sneakers kesinlikle ideal bir tercih olur. Mevsime göre tabi ki postallar ya da rahat kalıplı bir botta iyi bir seçenek.

Güvenlik kadar konforda önemli

 • Gecenin ilerleyen saatlerinde saçlarınızın size engel olmaması için yedek tokalar ve çantanıza atacağınız bir fular hayat kurtarabilir, fuların katacağı şıklıkta bonus 🙂

 • VE sonuç olarak gönlünüzce eğleneceğiniz, sesiniz kısılana kadar şarkılar söyleyeceğiniz, dans edip bütün stresinizi konser alanlarında terk edeceğiniz harika konserlere gidin, kılık kıyafeti bi şekilde hallederiz 🙂
Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0