Şuan okuyorsunuz
Salon İKSV İle Daha Renkli Bir Bahar

Jonathan Bree

Her etkinlik ve konser ile bizlere farklı değerler katmaya devam eden, farklı sesleri duymamızı farklılıkları tanımamızı ve onlara bizzat şahit olmamızı sağlayan Salon İKSV, önümüzdeki bahar döneminde de yeni açıkladığı isimlerle birlikte yine çok sesli ve çok renkli bir dönem geçireceğimizin mesajlarını verdi.

Rap dünyasında son zamanların yükselen isimlerinden olan ve  ilk albümünün lansmanını 27 Şubat’ta Salon’da yapacak olan Ben Fero ve 28 Şubat ve 1 Mart tarihlerinde Salon misafiri olacak olan, biletleri satışa çıktığı andan itibaren birkaç gün içinde tükenen Fransız synth-pop ikilisi Agar Agar müjdeelerini önceleri veren ancak tabi ki bu konserlerle sınırlı kalmayan Salon İKSV, içimizi kıpır kıpır eden ve bahar aylarının bir an önce gelmesi için gün saymamızı sağlayan yeni etkinliklerini müjdeledi.

Ásgeir – Stardust (Official Video)

Asgeir

Bu etkinliklerden ilki, yani Salon İKSV’nin bahar aylarındaki ilk misafiri, henüz ilkbaharın başında 2 Mart’ta Salon’a konuk olacak olan İzlandalı elektronik müzik sanatçısı Asgeir.

Wooden Shjips – Already Gone (Official Music Video)

Wooden Shjips

16 Mart’ta ise 2006’dan bu yana birlikte olan ve ilk albümünü 2007 yılında yayımlayan Amerikan saykedelik rock grubu Wooden Shjips bizleri bekliyor.

Peter Sandberg – Motion (Official Music Video)

Peter Sandberg

Mart ayının son misafiri ise yine İskandinavya’dan neo-klasik, elektronik müzik sanatçısı ve aynı zamanda prodüktörü: Peter Sandberg.

Alice Phoebe Lou – Something Holy (official video)

Alice Phoebe Lou

Folk müzik ve elektroniğin uyumunu başarıyla yansıtan, aynı zamanda sesiyle de duyanları kendine hayran bırakan Güney Afrikalı müzisyen Alice Phoebe Lou 5-6 Nisan’da Garanti Caz Yeşili kapsamında Salon’a misafir oluyor.

The Limiñanas – Russian Roulette (Official Video)

The Limiñanas

2009 Ekim’inde yolculuğuna başlayan Lionel ve Maria Limiñanas’ın oluşturduğu saykedelik ve garaj pop ile etkileşim halindeki Fransız çift “The Limiñanas”a 13 Nisan’da Salon İKSV ev sahipliği yapıyor.

Jakuzi – Yangın (Official Video)

Jakuzi

İlk albümü Fantezi Müzik ile hem yurt içi hem de yurt dışında hatırı sayılır bir dinleyici kitlesi edinen, canlı performanslarıyla ise izleyenleri büyüleyen Jakuzi, 5 Nisan’da çıkacak olan yeni albümü “Hata Payı”nın lansmanı için 16-17 Nisan tarihlerinde Salon İKSV’de olacak.

Marissa Nadler – Drive (Official Video)

Marissa Nadler

Amerikalı dream pop / indie rock müzisyeni ve ressam Marissa Nadler; 2013’te de sahne aldığı Salon’da 6 yıl sonra 18-19 Nisan tarihlerinde tekrar sahnede olacak.

Seafret – Loving You

Seafret

Jack Sedman ve Harry Draper’dan oluşan, 2015’te paylaştıkları “Oceans” ile geniş kitlelere ulaşan İngiliz indie-pop ikilisi Seafret ise 20 Nisan’da Salon’da.

İlginizi Çekebilir
ceylan ertem

Kikagaku Moyo/幾何学模様 "Kodama" Official Music Video

Kikagaku Moyo

Vokallerinde huzuru, tınılarında ise hem Japon hem de Hint ezgilerini bulduğumuz Kikagaku Moyo tarifi zor bir deneyim yaşamak isteyenler için 3 Mayıs’ta Salon’da.

Mammal Hands – Boreal Forest (Official Video) [Gondwana Records]

Mammal Hands

Piyano, saksafon, davul ve tabla ile müziklerini eşsiz bir noktada sürdüren İngiliz folk, caz üçlüsü Mammal Hands 8-9 Mayıs tarihlerinde Salon sahnesinde.

Jonathan Bree – Fuck It

Jonathan Bree

Müziğinin yanında, klip ve konserlerdeki maskeli haliyle de dikkat üzerine çeken, aynı zamanda The Brunettes ile de anımsayacağımız Yeni Zelandalı sanatçı Jonathan Bree ise 10 Mayıs’ta Salon’da hem görsel anlamda hem de müzik olarak bizleri kendine hayran bırakmaya geliyor.

Son olarak; etkinlikleri ile ilgili daha fazla bilgi almak isteyenleri Biletix‘e uğurluyor ve şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

 

What's Your Reaction?
i like that!
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

dmca    © 2016 - 2019 altmuzik.com by Dewart+

← yukarı çık