Bunu okuyorsunuz:
Karantina Günlerinde Evde Moda

Karantina Günlerinde Evde Moda

Hepimizin genellikle evde olduğu ve artık sıkılmaya başladığı şu günlerde motivasyonumuzu yüksek tutmak, kendimizi daha iyi hissetmek bizim elimizde.

 

Biliyorum o depresyon hırkası ve ev topuzu en rahatı ama kendi enerjimizide ellerimizle aşağı çekmeyelim.

Home office çalışıyor olsakta olmasakta yataktan çıkınca pijamalarımızı çıkartıp daha şık bir şeyler tercih edebiliriz. Eğer online bir toplantıya katılmayacaksak ya da home office çalışmıyorsak eşofman takımları ideal bir tercih olabilir.

 

 

Rahat ederken daha motive hissetmek için oldukça iyi bir tercih. Hem belki bir kaç aksesuar takarak daha da iyi hissedebilirsiniz. Minik küpeler, bir kaç bileklik ve belki kolyeler.

 

 

Günlük rutinleriniz içinde spor yapmak varsa spor yaparken de spor kıyafetlerinizi tercih ederseniz eminim daha motive hissedeceksiniz! 🙂

 

 

Taytlarınızı sadece spor yaparken değil basic üstler ile günlük işlerinizi yaparken de tercih edebilirsiniz.

Tabi ki kıyafetler dışında kendimizi iyi hissetmek için sevdiğimiz parfümümüzü sıkıp hafif bir makyajda yapabiliriz. Biraz renkli nemlendirici, lipbalm ve rimel ile daha iyi hissedeceğiniz kesin.

Home office çalışıyor ve online toplantılara katılıyorsanız da blazer ceket içine V yaka ya da bisiklet yaka bir tişört, takılarınız, fön ya da düzleştirici ile şekil verdiğiniz saçlarınız ve hafif bir makyaj ile hazırsınız.

 

 

Ceket içine sweatshirt tercih ederek daha spor bir şıklık elde edebilirsiniz. Takılarınızı biraz abartmak içinde uygun bir kombin, dengeyi sağlamak kolay olacaktır 🙂

 

 

Bunlar fazla spor derseniz de gömlek tercih ederek daha şık bir hava yaratabilirsiniz.

 

 

Online kurs, arkadaş görüşmesi gibi görüşmeleriniz içinde basic kombinler  kurtarıcı olacaktır. Rahat, şık ve motiveee!

 

 

Evde motivasyonunuzu yüksek tutmak, yatak modundan çıkmak için bir kaç öneriyi de şöyle bırakıyorum. Belki ilham olur 🙂

 

 

Tabi ki hiç birimiz bu zor günlerde hergün aynı motivasyon ve moralde olmuyoruz. Ama unutmayalım yattıkça yatasımız, hareket ettikçe de edesimiz gelir 🙂 Moralimizi bozmadan elimizden geldiğince kendimizi motive tutup, mümkün olduğu kadar evde kalıp bu zor günleri atlatalım. Evde kalabilenler, sağlıklı olanlar olarak şanslı bir kesim olduğumuzun farkına varıp şimdi son ses en sevdiğiniz şarkı eşliğinde sizi dansa davet ediyorum! 🙂

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0