Bunu okuyorsunuz:
Askılardan Sokaklara: Hoşgeldin Ceket Mevsimi

Askılardan Sokaklara: Hoşgeldin Ceket Mevsimi

Gündüz sıcak akşam serin olunca elde kolda ceket taşıma mevsimi de diyebiliriz bu aylara. Eylül ayının da sonuna gelinmesi ile birlikte yaz bitti sendromu sardı hepimizi. T-shirt ile çıkınca serin ceket giyince sıcak olan bu insanı delirten havalarda favori seçeneklerimiz kot ceketler ve deri ceketler sahneye ilk çıkanlar oldu.

 

Benim de favorim kot ceket ve deri ceket!  Ama deri ceketin bir eksisi var ki neyin üzerine giyersen giy çok cool, çok rocknroll oluyorsun. Rahat rahat takılayım, spor giyineyim dediğin her ana maalesef deri ceket ayak uyduramıyor işte tam da bu zamanlarda canım kot ceketler devreye giriyor. Her şeyle mi uyar bi parça! Uyuyor. Kazakla giy oluyor, t-shirtle giy oluyor, elbiseyle giy oluyor, taytla bir pazar kahvaltısında giy yine oluyor!

 

 

Bu iki şahane seçeneğin klasik modelleri dışında renkli, zımbalı, nakışlı, pullu bir çok alternatifi de var.

 

 

( #kubratumandesign )

 

 

Bu ikili dışında cool ve şık bir diğer parça da trenchcoatlar. Havalar şimdilik bu parça için hala sıcak olsa da daha serin günler için ideal bir seçenek.

 

 

Trenchcoat modellerinin de çeşitli markalarda  farklı renk seçeneklerini, işlemeli olanlarını bulmak mümkün. Ama ben trenchcoatta kesinlikle klasikten yana olanlardanım.

Bir diğer seçenekte kolej ceketler ve bomber ceketler. Bu ikilinin model ve renk yelpazesi oldukça geniş ve eğlenceli.
Kolej ceketlerde yine elim bir  klasik olan lacivert-beyaz ikilisine gitse de bomber ceketlerde kesinlikle renk renk renk! desen desen desen! diyenlerdenim.

 

 

Şuan havalar hırkalar için de sıcak olsa da bir diğer seçenekte kesinlikle hırkalar! Rahat, şık, spor istediğiniz hale bürünen bu parçalar da serin günler için vazgeçilmez bir seçenek!

 

 

Ayrıca hırkalarınızı giysilerinizin üzerine giymek yerine tek başına da kullanabilirsiniz.

 

 

Seçim sizin 🙂
Şa ha ne bir sonbahar geçirmeniz dileği ile, aman hasta olmayın 🙂

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0