Bunu okuyorsunuz:
Agency Yeni Şarkısı “What Will Happen Next?” ile Dönüyor

Agency Yeni Şarkısı “What Will Happen Next?” ile Dönüyor

agency grubu, agency grup, agency, şarkılar, dinle

2015 yılında çıkardıkları ilk EP’nin ardından uzun süredir sessizliğini koruyan Agency grubu, “What Will Happen Next?” adını taşıyan yeni bir single dönüş yaptı.

Agency 2014’te Numan Kılıç, Karcan Ural ve Mert Akgül tarafından kuruldu. Aynı yılın Kasım ayında ilk teklisi Strawberries in a Gunfight”ı müzikseverlerin beğenisine sunan grup ilk konserine 2015 Mart’ta Peyote’de çıktı. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi Taşoda Festivali, Koç MüzikFest gibi festivallerde çalan Agency İstanbul’un BronxPi, COOP, B1 Live ve Karga gibi alternatif müzik dinleyicisinin müdavimi olduğu mekanlarda da konserler verdi.

Medar-ı iftiharımız She Past Away’in uzun bir aradan sonra İstanbul’da konser verdiği 26 Aralık 2015 gününde ön grup olarak sahneyi açan Agency o gün ilk EP’si “Empty Summer Houses”i de yayınladı. 2016 Şubat’ta Kontra Record Store’da düzenlenen çocuklara yardım etkinliği Just Kids’de Umut Adan, In Hoodies, Yarımada gibi grup ve sanatçılarla beraber çalan Agency, şimdilik son konserine 3 Haziran 2016’da yine Karga’da çıktı.

Agency, uzun süren bu sessizliğin ardından “What Will Happen Next?” adlı teklisiyle “Henüz
ölmedik.” diyor. “What Will Happen Next?”i dijital platformlardan dinlemek için:

Spotify – http://spoti.fi/2fn0kr4
Apple Music – http://apple.co/2fbjX8N
Deezer – http://bit.ly/2fm6t6P

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0