Bunu okuyorsunuz:
Güler Özince, Yeni Teklisi “Nasıl Giderim”i Dinleyicilerle Buluşturdu

Güler Özince, Yeni Teklisi “Nasıl Giderim”i Dinleyicilerle Buluşturdu

Güler Özince

Müzikseverlerin çoğunlukla Sofar’da seslendirdiği “Merkür Retrosu”ile tanıdığı ve “Merkür Retrosu”nun tekli versiyonuyla da dinleyicilerin beğenisini kazanan Güler Özince; zaman içinde teklileriyle ve 2020 sonunda yayınlanan “Zihnimin Odaları” albümüyle dinleyicilerle buluşurken, bu çalışmalarıyla birlikte alternatif müzik sahnesinde yerini sağlamlaştırdı.

 

 

Şimdi ise Özince, DMC etiketli yeni teklisi “Nasıl Giderim“i geçtiğimiz haftalarda yayınladı. Sözü ve müziği Özince’ye ait olan teklinin düzenlemesi, Özince ve diğer teklilerinde de düzenlemeleri ortak olarak üstlendiği Batuhan Çaylak’a ait.

 

 

Kayıtları HaremS’te yapılan teklide, elektroda Emre Tankal, cümbüşte Altuğ Yücel, trompette Onurcan Çağatay, davul-perküsyonda Nihal Saruhanlı ve basta ise Umut Oymak yer aldı. Kayıt-edit işlemlerini Mert Yüksel, mix çalışmasını Erim Arkman, mastering çalışmasını ise Evren Arkman’ın üstlendiği teklinin animasyon klibi de dikkat çekiyor. Pembepanda Film tarafından Özge Burçin Akdeniz yönetmenliğinde hazırlanan klip, Netd müzik YouTube kanalında dinleyicilerle buluştu.

 

 

“Nasıl Giderim” tüm dijital platformlarda!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
1
üzücü
0