Bunu okuyorsunuz:
Her Döneme Bir Tshirt

Her Döneme Bir Tshirt

T-shirtler, zamansızlığın en önemli parçalarından. Her yerde her zaman giyilebilir. Taşlı boncuk detaylısı, zımbalısı, şeffafı, choker detaylısı, çizgi karakterlisi, oversize, poplin detaylı fırfırlısı, renk renklisi vs. say say bitmez bir sürü tarzı var. T-shirt deyip geçmemek gerek.

Skinny jean veya bol paça jean üzerine giydiğiniz beyaz veya gideceğiniz yere göre tercih edeceğiniz t-shirtle, cool bir hava yakalayabilirsiniz. Desenli yazlık pantolonlarınızla birlikte yakalayacağı uyumdan bahsetmiyorum bile ama öncesinde hayal edin. Beyazlı yeşilli bir pantolonla giyeceğiniz içinde taşlar olan beyaz bir üstle veya kırmızılı-mavili-beyazlı tonlarda bir pantolonlarla yakalayacağı uyum…

Mavi bol paça jean ile üzerine giydiğiniz yazılı basic bir üstle ve yine kırmızı tonlarında veya leoparlı, canınız nasıl isterse, ördekbaşı rengi yeşil kemer bile inanılmaz bir hava katabilir. Ördekbaşı yeşili demek biraz tuhaf oldu gerçi ama yeşil sonuçta her hangi bir tonu da olabilir. Yaz dönemine girmişken kıyafetlerinize küçük küçük dokunuşlarla renklendiren. Beyazlarınız, jeanleriniz ve kıştan çıkmış teniniz sade kalmasın. Takılarınızla, çantanızla, kemerinizle hatta renkli farlarınızla bile dokunuşlar yapabilirsiniz. Hem enerjinizin yükselmesinde hem de kıyafetiniz için çok daha iyi olur. Güçlü bir tarz elde etmek hiçte zor değil. Deneyin ve sonuçlarını görün.

Bu yıl suni deri parlak etekleri de çok fazla görmemiz mümkün. Tokalısı, püsküllüsü daha neler neleri… Tercih edeceğiniz eteğinizle, üzerine giyeceğiniz choker detaylı t-shirtle hem asi hem de çekici olabilirsiniz. Altına illa yüksek ökçe giyip daha da havalı olmak için uğraşmanıza gerek yok zaten havalısınız! Altına spor beyaz bir ayakkabı veya yine günümüzde özellikle geçen sene çok fazla gördüğümüz yüksek topuklu spor ayakkabılarla, hem uzun hem de rahat şıklık sizinle. Şöyle bir hayal edin elinizde en sevdiğiniz çantanız, üzerinizde severek aldığınız T-shirt, arkadaşlarınızla buluşup sınavların bitişi şerefine en sevdiğiniz kahveciye gidiyorsunuz. Ayrıca, hava sıcaksa ve üşümem diyorsanız: eteğiniz yok üşürüm diyorsanız jeaniniz.

Dışarı çıkmadan önce, hazırlanmak aslında o kadar basit ki, sadece çıkmadan birkaç saat önce kafanızda kendinizi giydirin ve sonrasında dolabınızı açın! Artık “ Fast Fashion ” modası ortalığı kasıp kavuruyor, acele edin yoksa geç kalırsınız!! Hem buluşmaya hem de yeni trendlere 😉 Unutmadan; bir şeyi moda olduğu için değil size yakıştığı için tercih edin, çok beğendiyseniz de onu kendinize uydurun, kendinizi ona değil!

Sevgiyle Kalın!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0