Bunu okuyorsunuz:
Karakterli Blazer Ceketler

Karakterli Blazer Ceketler

Öncelikle “Karakterli Blazer Ceket” derken; duruşuyla, detaylarıyla, vatkalarıyla farklı ve güçlü durmasını kast ediyorum. Blazer ceketler hem kurtarıcı hem de farklı bir tarz için kullanışlı parçalardan biri. Her yere giderken rahatlıkla giyilebilir.

Boyfriend jeanlerle, skinny jeanlerle, bol paça jeanlerle daha nicesiyle kombin edilebilir. İçinize giydiğiniz beyaz basic üzerine; nar çiçeği veya kırmızı tonlarında ki bir Blazer üzerinize çok yakışacaktır. Altına da giydiğiniz koyu kot mavi bir jean. Beyaz dar veya beyaz bol paça pantolonunuzla giydiğiniz yine beyaz bir üst, fazla beyaz kaldıysa lacivert veya yine nar çiçeği rengi Blazer çok yakışacaktır. Ayrıca aksesuarlarınızdan bahsetmiyorum bile, takılarınız, kemeriniz, çantanız… 😊 Sadece düz ceketleri tercih etmek zorunda değilsiniz. Eğer çok düz oldum diyorsanız; desenli veya kareli olanlarını tercih edebilirsiniz.

Şunu da söylemeden edemeyeceğim, eğer Blazer ceket giymek istiyorsanız lütfen ceketin üzerinizde duruşuna dikkat edin. Mesela, ceketinizin omuzlarında ki vatkaların dik olmasına özen gösterin. Tabii eğer omuzlarınız genişse çokta vatkalı olmasına gerek yok. Omuzlarınız darsa, ceketinizin omuzlarının dik olması fiziğinizi daha iyi gösterecektir. Ceketinizin ceplerinin duruşu, düğmeleri renkliyse renklerinin uyumu. Özellikle altın renkli düğmeler ayrı bir hava katıyor. Militan ceketler, benim özellikle favorilerimden biri. Kollarının uçlarındaki kırmızı şeritleri çok beğeniyorum. Sizde bir göz atın istiyorum 😊

Unutmadan; bir şeyi moda olduğu için değil size yakıştığı için tercih edin, çok beğendiyseniz de onu kendinize uydurun, kendinizi ona değil!

Sevgiyle Kalın!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0