Bunu okuyorsunuz:
Vera’dan Yaz Özlemi: Deniz Kabukları

Vera’dan Yaz Özlemi: Deniz Kabukları

vera devetsiz

Son iki yılı oldukça aktif geçiren Vera, 2020 yılının ilk teklisi Deniz Kabukları’nı yayınladı.

 

Sokaklar, Mutluluk Reklamı, Markiz gibi popüler parçalara ev sahipliği yapan Vera, 2019’un sonlarına doğru yayınladıkları Ceren Gündoğdu düeti Bozuk Para ve depresif sözler ile dans ritimlerinin birleştiği Davetsiz’in ardından yaz özlemi içeren, geçmiş zaman hikayesi barındıran Deniz Kabukları ile dinleyicilerinle tatlı bir selam yolladılar.

 
Vera Ceren Gündoğdu konser
 

Geçmiş Zaman Hikayesi

Kaş’ta geçen bir hikayeyi dinleyicileriyle buluşturan Vera, bu hikayeyle dinleyicilerinden tam puan almayı başardı. İlk dinlediğimden itibaren bana aşırı şekilde “Saklanır Nisan” havası veren şarkı, dinler dinlemez çalma listelerime epey sağlam bir giriş yaptı. Güzel sözler, kulağa hoş gelen gitar tonları ve hepimizle birlikte ritim tutan davulun sesleri… Çok güzel bir çalışma, çok güzel!

 

 

Vera Ailesi…

Ve tabii… Ekip her zaman olduğu gibi Şampiyonlar Ligi. Vokal, tuşlular ve prodüktörlük koltuğunda Arel Koray Nalbant, gitarda Mustafa Şarbak, bas gitarda Dünyacan Yılmaz, davulda ise Canberk Karademir yer aldı. Şarkının kayıtları ilk olarak Babajim İstanbul stüdyolarında yer aldı, karantina sürecinin başlaması ile birlikte ev stüdyosunda tamamlandı. Bu dönemde ses mühendisliğini Burak Serter, mastering kısmını ise Güven Ersoysal üstlendi. Ve tabii görünmeyen kahramanlar grubun uzun süredir menajerliğini üstlenen Kazım Çağdaş, her şarkıda ayrı bir emekleri bulunan Emir Yargın ve Sinem Güven’e de grubun ayrı bir teşekkürü oldu.

 
Vera’nın YouTube kanalına abone olarak şarkılarına bakabilirsiniz.
 
Vera’yı daha yakından tanımak istiyorsanız röportajımızı da okuyabilirsiniz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0