Bunu okuyorsunuz:
Mersin Milyon Fest Sahnesinde Yer Alacak İsimler Belli Oldu

Mersin Milyon Fest Sahnesinde Yer Alacak İsimler Belli Oldu

mersin erdemli rock fest

Mersin Erdem’li sahilindeki Milyon Su Plajı’nda, 8-9-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan rock festivalinde, sahne alacak isimler belli oldu!

Başta kamplı festival kültürünün lokomotifi Zeytinli Rock Festivali olmak üzere bu yıl Kuşadası Gençlik Festivali, Çukurova Rock Festivali ve Samsun Gençlik Festivali ile on binlerce müzikseveri Türk rock müziğinin yıldızları ile buluşturan Milyon Yapım’dan yaz bitmeden sürpriz bir festival daha geliyor.

Zeytinli Rock Festivali sonrası evlerine dönmek istemeyen festival gençliği için kamp, müzik ve eğlenceye devam anlamı taşıyacak organizasyon adeta uzatılmış gerçek bir rock tatili haftası olacak.

mersin milyon rock festivali

Yeni eğitim/öğretim yılı başlamadan gençlere son bir eğlence ve tatil fırsatı sunacak festivalde Selda Bağcan & Boom Pam, Feridun Düzağaç, Cem Adrian, Niyazi Koyuncu, Athena, Manga, Mabel Matiz, Kurtalan Ekspres, Pentegram, Hayko Cepkin, Seksendört, Pamela gibi isimlerin yanı sıra, alternatif müzik sahnesinden: Deniz Tekin, Ezhel, Dalgana Bak, Yüzyüzeyken Konuşuruz, Çamur, Baba Zula, Sattas ve Yok Öyle Kararlı Şeyler yer alacak.

Festival biletlerine ise malum bilet satış sitesi üzerinden ve bu bağlantıdan ulaşmanız mümkün.

Siz de festival hakkındaki yorumlarınızı sayfanın altında belirtebilir ve diğer katılımcılar ile fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0