Bunu okuyorsunuz:
Modada Deri Ceket Esintisi

Modada Deri Ceket Esintisi

deri ceket

Zaman deri ceket zamanı dedim ama gerçekten de öyle. Soğuk havalar etkisini yitirmeye başladı. Eski soğukluğu kalmadı ve havaya cemre düştü. Hal böyle olunca da gardıropların olmazsa olmazı “deri ceketler” çıkmaya başladı.

Hava hala çok soğuk geliyorsa, hemen bir fular, şalla durumu kurtarabilirsiniz. Bu sezon deri ceketler, işlemeli, nakışlı, zımbalı hatta renkli yazılarla süslü. Geçen yıllarda da böyleydi ancak bu sezon adeta “Çin Etkisi” daha fazla. Çin Etkisi demişken; motifleri, kırmızılıkları hatta ceketler üzerindeki çiçekleri bize adeta Çin’i hissettiriyor. Gerçi Çin etkisi sadece ceketlerde değil üst giyimde ve elbiselerde de var. Deri ceketlerde desenlerin ve zımbaların haricinde boylarda da bir kısalma oldu haliyle de boylarında ki kısalma farklı bir tarzı da beraberinde getirdi.

Deri ceketler geçmişten bu yana dolabımızda ki en önemli parçalardan biri oldu. Annemizin, babamızın gençliğinden kalma deri ceketleri hala kullananlarımız bile var ki çok kıymetlidir o ceketler. Hem vintage hem de eskitilmiş görünümlü bir tarz.

Sevgiyle Kalın!

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0