Bunu okuyorsunuz:
Nilipek’ten Mektubunuz Var

Nilipek’ten Mektubunuz Var

nilipek - mektuplar, albüm

Alternatif müziğin başarılı isimlerinden Nilipek uzun zamandır beklenen albümünü Mektuplar1 ve Mektuplar2 olmak üzere iki parça şeklinde 8 Mayıs itibarı ile yayınladı.

 

Daha önceki albümlerinde “Şarkı yazarken ortak bir duygudan bahsedeyim diye düşünüyordum ama bu sefer bunu düşünmedim. Kendi yaşadığım şeyleri ve duyguları paylaştım bu albümde.” diyen Nilipek için ‘Mektuplar‘ adeta kendi iç dünyasının dışa vurumu diyebiliriz bu da albümü özel kılan en önemli etkenlerden biri.

 

"<yoastmark

 

Nilipek Geçtiğimiz günlerde Youtube’da online konserinde dinleyicilerine yeni albümün içeriğine dair ip ucu vermişti ardından “Mektuplar 1″ bizimle buluşunca beğenilmiş ve hemen”Mektuplar2″  beklenmeye başlanmıştı. Zira bir önceki albüm olan “Döngü’nün” üzerinden neredeyse üç yıl geçmişti ve dinleyicilerde beklenti büyüktü neyseki gerek albüm bütünlüğü gerekse de sözleri ile her şey o kadar güzel olmuş ve dinleyicilerin beklentileri karşılanmış diyebiliriz.
 

 

Mektuplar | Künye

Şen Bakkal Stüdyoları’nda gerçekleşen 10 parçalık albümde Nilipek’in ruhunuza dokunan naif sesi ile kendinizden geçeceğiniz şüphesiz.

Bu güzel albümde Nilipek’e Can Aydınoğlu, Berkay Küçükbaşlar, Umut Çetin ve Işık Üstündağ eşlik etti.

Her parçası ayrı ayrı güzel olan albümde bizim favori parçalarımız “Geçit” ve “Herkese Yetecek Kadar“.

 

Geçit – Nilipek.

 

Herkese Yetecek Kadar – Nilipek.

 

Mektuplar’da kaybolurken sizde favori şarkılarınızı bizimle paylaşabilirsiniz. İyi dinlemeler…

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
5
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0