Bunu okuyorsunuz:
Nuri Savruk Kalplerde “İz” Bırakmaya Geliyor

Nuri Savruk Kalplerde “İz” Bırakmaya Geliyor

Nuri Savruk

Müzisyen Nuri Savruk, 1.5 yıl süren sessizliğini “İz” ile bozuyor. Bu yılın ilk çalışması olan “İz”, dijital platformlarda yayınlandı.

Şarkının Detayları

“İz” şarkısının sözleri Nuri Savruk’a ait. Bestesi Erşan Oral’a, düzenlemesi ise Selim Öztürk’e ait. Kayıtlar İstanbul’da yapıldı. Şarkının klibi Kayseri, Talas’ta çekildi.

Nuri Savruk Kimdir?

Nuri Savruk, 19 Haziran 1979’da Kayseri’de doğdu. Erciyes Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Kayseri’nin ilk ve tek Müyorbir üyesidir. İlk profesyonel çalışması “Yoksun”u 2017’de yayınladı. Bu eser, Kayseri’de tamamen yapılan ilk çalışma olarak dikkat çekti.

Müzikal Geçmişi

Nuri Savruk, 90’lı yılların sonunda Kargo ile tanıştı. Kargo’nun fan sitesi Kargoonline’ın editör ekibinde yer aldı. Daha sonra Selim Öztürk ile müzik çalışmalarına başladı. Beşinci single’ı “Engel”i bu işbirliğiyle yayınladı. Tüm çalışmalarını Selim Öztürk ile birlikte yürüttü.

Yeni Single “İz”

“İz”, müzik dünyasında büyük ses getirecek. Şarkının derin sözleri ve etkileyici melodisi dikkat çekiyor. Dinleyicilerin kalbinde uzun süre iz bırakacak.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0