Bunu okuyorsunuz:
Sabriyeva Galaktika “Radyo Televizyon” ile Yeni Bir Görsel Dünya

Sabriyeva Galaktika “Radyo Televizyon” ile Yeni Bir Görsel Dünya

Sabriyeva Galaktika

Ecem Çelik’in yeni projesi Sabriyeva Galaktika‘nın ilk teklisi “Radyo Televizyon” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

 

Bursa’da doğup büyüyen ve lise yıllarında okulunu temsilen katıldığı yarışmalarda birçok ödül alarak aktif müzik kariyerine başlayan Sabriyeva Galaktika, üniversite yıllarında Boğaziçi Caz Korosu’nda soprano olarak koristlik yaptı. Eğitim hayatı devam ederken İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Tiyatro programını da eş zamanlı olarak tamamladı. Bu kapsamda pek çok festivalde sahne aldı. Kariyerine elektronik müzikte bireysel olarak devam etme kararı alan Sabriyeva Galaktika, kendi şarkılarını bestelemeye başladı.

 

 

Sabriyeva Galaktika, ilk teklisi Radyo Televizyon’da, içinde bolca duyacağımız, vazgeçemediği arpejleri ve smooth vokal geçişleriyle, disko ve elektronika türlerini harmanlıyor. Duyguları en yoğun hallerinde hissettirmeyi hedeflediği parçasının prodüksiyonunu da kendisi üstleniyor. Alternatif müzik ögelerini bir dans arasıyla buluşturan Radyo Televizyon, anlamlı sözlerini insanları dansa teşvik eden bir altyapıyla buluşturarak yaz günlerine uygun bir sound yakalıyor.

Sözü, müziği ve prodüksiyonu Ecem Çelik’e ait olan şarkının mix-mastering’i Mert Akkuş tarafından tamamlandı. Radyo Televizyon’un görsel dünyası, Afterwork ekibi tarafından yaratıldı.

 

Sabriyeva Galaktika - Radyo Televizyon
Sabriyeva Galaktika – Radyo Televizyonçeli

Sabriyeva Galaktika‘nın ilk teklisi “Radyo Televizyon” 5 Ağustos itibarıyla BBI Music Co. etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!

RADYO TELEVİZYON | KÜNYE

Söz&Müzik: Ecem Çelik
Prodüksiyon: Ecem Çelik
Mix&Mastering: Mert Akkuş
Creative Direction: Afterwork
Label: BBI Music Co.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
2
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0