Bunu okuyorsunuz:
Seether Döndü: Poison The Parrish’ten İki Şarkı Yayınlandı

Seether Döndü: Poison The Parrish’ten İki Şarkı Yayınlandı

seether

Güney Afrika kökenli Seether 1999’dan günümüze etkin bir gruptur. Postgrunge ve alternatif rock üzerine müzik yapan grupta günümüzde Shaun Morgan, Dale Stewart, John Humphrey ve Bryan Wickmann olmak üzere dört kişi yer almaktadır.

Eski ismi Saron Gas olan grup ikinci albümleri olan Disclaimer’I yayınlamak üzere isimlerini Seether olarak değiştirdi. Şarkılarıyla kasıp kavuran Seether; Nirvana, Alice In Chains, Deftones gibi gruplardan etkilenerek yolunu çizmektedir ve Stephen Thomas Erlevine (Allmusic’in kurucusu), Shaun Morgan için “Nirvana’nın tınısını Seether için kalıp olarak kullanan, arsız ve özür dilemez Kurt Cobain hayranı” gibi bir kalıp kullanarak Seether’I eleştirmektedir.

Fragile, Disclaimer, Disclaimer II, Karma and Effect, Founding Beauty In Negative Space, Holding Onto Strings Better Left To Fray ve Isolate and Medicate albümlerini stüdyo albümü olarak piyasaya sunarak müzikseverlerle buluşturmuş olan Seether 12 Mayıs 2017’de Poison The Parrish ile piyasaya gümbür gümbür dönmek üzere!

Şu ana kadar Poison The Parrish’ten 2 şarkı yayınladılar. Türkiye’ye gelmelerini umduğumuz Seether’ın biri klipli olan bu etkileyici şarkılarıyla sizi başbaşa bırakarak keyifli dinlemeler diliyoruz!

Seether – Let You Down

Seether – Stoke The Fire

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0