Bunu okuyorsunuz:
Bağımsız Sahnenin Kaçırılmayacak Festivali “Partapart: IndieCity V” Salon’da

Bağımsız Sahnenin Kaçırılmayacak Festivali “Partapart: IndieCity V” Salon’da

Her sene Partapart tarafından düzenlenen IndieCity Festival’in bu sene beşincisi gerçekleşecek. Dark Sky, Throwing Snow, Marc Pinol, Jacob Korn gibi isimlerle 4 Mart Cumartesi günü Salon ve Sumahan’da Indie müziğe doymaya davet ediyoruz.

Peki nedir bu Partapart? Merkezinde müzik olan bir topluluk. 5 senelik geçmişinde 20’den fazla sanatçı ile 30’dan fazla albüm yayınlamış olan bir plak şirketi, lokal ve yabancı konuklarıyla farklı mekanlarda etkinlik gerçekleştiren ve her yıl fazlasıyla ilgi gören IndieCity Festival’in de ev sahipleri.

Geçtiğimiz yıl Weval, JMII gibi isimlerin bulunduğu festivalde bu yıl Monkeytown Records’dan albüm yayınlayan ve canlı performansları ile dikkat çeken Dark Sky yer alacak. Yani diyoruz ki, kaçmaz!

Salon’da saat 21:00’da başlayacak olan etkinliğin açılışını yerli sahnenin sevilen ekibi Glasxs yapacak, hemen arkasından Partapart Records’un yeni keşfi olan Jtamul sahne alacak. Salon sahnesi Ingiltereli, Atomnation ailesi mensubu prodüktör Throwing Snow’un canlı performansı ile devam edecek. Sonrasında ise Dark Sky canlı performansı ile enerjimize enerji katacak. Salon sahnesinin kapanışını PT Soundsystem yapacak ve gece Sumahan’da IndieCity After Party kapsamında Red Bull Music Academy x Partapart sahnesinde devam edecek.

After Party’i Ahu başlatacak. Sonrasında ise Jacob Korn’un canlı performansı ve Marc Pinol’ün dj seti ile sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek.

Katılımcılar tek bilet ile hem Salon hem Sumahan’a giriş yapabilecek. Biletlere ise buradan veya Salon IKSV gişelerinden ulaşabilirsiniz.


Ayrıca festivalden bir gün önce, 3 Mart saat 19:00’da, SAE Istanbul’da “Bedroom to Headphones” semineri düzenlenecek. Avrupa’nın en büyük dijital dağıtım şirketlerinden biri olan Paradise Distribution’un kurucusu Ralph Boege seminere konuşmacı olarak katılacak.

Biz diyoruz ki 4 Mart akşamı Partapart: IndieCity Festival’de olmaktan yapacak daha iyi bir şeyiniz olmamalı! Sabahın ilk ışıklarına kadar sürecek bu müzik ziyafetini ve yüksek enerjiyi kaçırmamanızı öneriyoruz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0