Bunu okuyorsunuz:
Ben Fero #BirlikteGüzel ile Volkswagen Arena Sahnesindeydi

Ben Fero #BirlikteGüzel ile Volkswagen Arena Sahnesindeydi

Ben Fero
Ben Fero
Ben Fero
Ben Fero
Ben Fero +8
Fotoğraflar
Ben Fero

Ülkemizde Trap ve Hip-hop’un en güçlü isimlerinden biri haline gelen Ben Fero, 7 Aralık Cumartesi akşamı [su_highlight background=”#ccecfb”]#BirlikteGüzel[/su_highlight] katkılarıyla Volkswagen Arena’da, 2019 yılının son büyük konserini verdi.

 

Ben Fero @ Volkswagen Arena w/ #BirlikteGüzel

Geçtiğimiz yıl “Mahallemiz Esmer” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken ve ardından yayınladığı “Orman Kanunları” albümüyle büyük çıkış yakalayan Ben Fero; yılın son büyük konserini [su_highlight background=”#ccecfb”]#BirlikteGüzel[/su_highlight] katkılarıyla Volkswagen Arena’da verdi. Yaklaşık 5000 kişinin katıldığı ve biletleri tükenen konser boyunca Ben Fero, en sevilen şarkılarıı dinleyicileri için seslendirdi.
 

Ben Fero
Ben Fero @ Volkswagen Arena w/ #BirlikteGüzel

Açılış Demet Akalın ile…

Sahneye şık bir takım elbise ve elinde bastonu ile çıkan başarılı rapçi, açılışta ilk şarkı olarak “Demet Akalın”ı seslendirdi. Hızlı bir tempo ve Ben Fero’nun coşkulu hareketleriyle başlayan konser aynı ivme ile hiç hız kaybetmeden devam etti.

 

Ben Fero @ Volkswagen Arena w/ #BirlikteGüzel

Sahnede barfiks çekti!

Konser boyunca Biladerim İçin, Fight Club, Arkadaş ve Baba Fingo gibi şarkılarını seyircisiyle birlikte söyleyen Ben Fero; konserin bir bölümünde kendi için hazırlanan özel spor aletini sahneye getirtti. Sahnede barfiks çekerek şarkı söyleyen Ben Fero, hip hop kültürü kadar fitness kültürünü de ne kadar benimsediğini bir kez daha izleyenlerine gösterdi.

 

 

Kral Çıplak!

[su_highlight background=”#ccecfb”]#BirlikteGüzel[/su_highlight] katkısıyla gerçekleşen konser boyunca Ben Fero, sürekli hareketli oluşu sebebiyle sahnede sık sık kıyafet değiştirdi. Takım elbise ile başladığı konserinin devamında basketbol şortu ve üstü giyen Ben Fero, ilerleyen dakikalarda üstünü de çıkarak konserine yarı çıplak olarak devam etti.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
2
olamaz!
0
üzücü
0