Bunu okuyorsunuz:
Bu Yılın Beklenen Büyük Kış İndirimi Başladı

Bu Yılın Beklenen Büyük Kış İndirimi Başladı

büyük kış indirimi

2018’in ilk yazısını “indirimler” için ayırmıştım çünkü Aralık ayının son haftasında ve Ocak ayının ilk haftasında başlayan büyük kış indirimini herkes büyük bir hevesle bekliyor. Malum sezon zamanında beğendiğiniz ürünlerin fiyatları pahalı olabiliyor dolayısıyla da indirimi beklemek zorunda kalıyorsunuz. Büyük kış indirimine girmeden önce birçok kişi sepetine beğendiklerini ekledi ve indirime girdiği anda hemen aldı. Bunu nereden mi biliyorum? Gece 2 sularında beğendiğim botun tüm numaraları bittiğinde bunu acı bir şekilde öğrendim. Alt tarafı kıyafet diyorsanız bir kez daha düşünmenizi rica edeceğim çünkü insanın dış görünüşü onun karakterini yansıtır. Bunu güzel olmak veya yakışıklı olmak olarak algılamayın bu bakımlı, temiz ve ütülü giyinmek olarak algılayın lütfen. Size yakışan bir renk belki de bir başkasına yakışmayacak ve dolayısıyla da yakışmayanlar da o kıyafeti beğenmeyecektir ama üzerinize giydiğiniz şey ne kadar ütülü ve temiz olursa o kadar da beğenilmeme ihtimali azalacaktır.

moda indirimi

 

Bir kıyafeti, ayakkabıyı, çantayı ve hatta takılarınızın düzgün olmasına dikkat edin. Örneğin dışarı çıkarken ayakkabılarınız siyahsa peçeteyle veya ıslak bir bezle üzerini silin. Beyaz spor ayakkabılarınızın kenarlarının mümkün olduğunca kirli olmamasına özen gösterin. İnanın aynaya baktığınızda çok daha güzel görüneceksinizdir. İnternet sayfalarında beğendiğiniz parçaların hepsi tertemiz dolayısıyla da çok daha ilgi çekici çünkü “yeni”. Ama o kirli olsa inanın o kadar ilginizi çekmeyecektir.

Kıyafetleriniz de özellikle gömleklerinizin yakasına dikkat etmenizi tavsiye ederim. Elbette kaban ve montlarınızdan dolayı kırışacaktır ama ütüsüz bir gömlek ütülü bir gömleğe göre çok daha fazla kırışıp kıyafetinizin hiçte tahmin ettiğiniz gibi durmamasına sebep olacaktır.

Son olarak da takılarda nasıl bir özen olabilir ki derseniz; taşı düşmüş veya kararmış takılarınızı kullanmayın. Taşı düşmüş bir küpe size yakışmayacaktır sizler en iyilerini hak ediyorsunuz. Kararmış bir kolye hem kıyafetlerinize hem de teninize zarar verecektir. Elbette size gidin gerçek gümüş, altın alın demiyorum yanlış anlamayın. Kullanırken dikkatli olun. Eğer taklitlere karşı teniniz reaksiyon gösteriyorsa şeffaf ojeyle boyayıp teninizin kızarmasına engel olabilirsiniz😊

moda indirimi

 

Bu yazımda indirimlerden bahsetmeyi planlıyordum ama planlarımın çok dışına çıktım o yüzden son olarak; aldığınız güzel cicilerinizi özenle kullanın emin olun ki size tahmin ettiğinizden daha güzel olacaktır ve bu kendinize olan saygıdır.

Unutmadan; bir şeyi moda olduğu için değil size yakıştığı için tercih edin, çok beğendiyseniz de onu kendinize uydurun, kendinizi ona değil!

Sevgiyle kalın…

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0