Şuan okuyorsunuz
Deniz Sipahi ve Tolga Akyıldız’dan YouTube Kanalı “İkimiz”
deniz sipahi tolga akyıldız

Son dönemlerde YouTube’da öyle güzel işler görüyoruz ki, Spotify’ları bırakıp videolara döndük diyebiliriz. Bu güzel işlerden biri de benim “ılık yaz rüzgarı tadında” diye tanımladığım Deniz Sipahi ve Tolga Akyıldız’a ait bir kanal: “İkimiz”

 

Uzun zamandır yaptığı cover’lar ve ilk single’ı “Özgürlüğüm Senin” ile dinlemeye doyamadığımız Deniz Sipahi, ve hem hayat hem müzik arkadaşı olan, yerli sahnenin başarılı gitaristi Tolga Akyıldız ile birlikte YouTube’da “İkimiz” isimli bir kanal açtılar. Birbirinden güzel mekanlarda, manzaralarda karşılıklı oturup muhteşem cover’lar yapıyorlar.

 

İkimiz: Gidersen Akustik (Jehan Barbur Cover)

 

Yaz boyunca Akyaka, İzmir, Bordum gibi kıyılarda çeşitli mekanlarda sahne alan Deniz Sipahi, gittiği yerlerin güzelliğini bize de yaşatıyor. İlk cover’ı ise artık Akyaka’ya her gittiğimizde kesin dinleyecek olduğumuzdan emin olduğumuz “Jehan Barbur – Gidersen”

 

İkimiz: Sözlerimi Geri Alamam Akustik (Bulutsuzluk Özlemi Cover)

 

Yaz boyunca kıyılarda dedik ama İstanbul’da da sahne almaya devam ediyor kendisi. Özellikle yaz sezonundan sonra şehirde daha sık dinleme şansımız olacağını düşünüyorum. Kendisini Instagram hesabından takip ederek, yeni şarkılarından ve konserlerinden haberdar olabilirsiniz.

@denizsipahii
@ikimizmuzik

İlginizi Çekebilir
şanışer - susamam - altmuzik

Aslında Deniz Sipahi çok uzun zamandır YouTube’daki akustik performansları ile bizimleydi fakat özellikle Zeynep Bastık ile son dönemlerde iyice hareketlenen bu akıma şu an nefis bir proje ile giriş yaptı diyebiliriz. Başarılarının ve müziğinin devamını diliyoruz.

 

İkimiz: Olsun Akustik (Pilli Bebek Cover)

 

Diğer coverları dinlemek için İkimiz YouTube kanalına abone olmayı unutmayın.

What's Your Reaction?
i like that!
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

← yukarı çık