Bunu okuyorsunuz:
En Trendler Listesinde Yer Alan Çorap Çizmeler

En Trendler Listesinde Yer Alan Çorap Çizmeler

Uzun bir zamandan sonra yeniden sizlerle birlikteyim. Birbirimizden uzun süre ayrı kaldık öncelikle hepinizden bu konudan dolayı mahcubiyetimi dile getirmek istiyorum ve ilk yazıma çorap çizmelerle başlamak istiyorum.

Geçen yıl moda olmaya başlayan bu çizmeler bu yıl en trendler listesinde ilk 5’te. Her ortamda giyebileceğimiz çorap çizmeler gerçek bir kurtarıcı. Hem vintage bir görünüm de hem de şık ve cool bir tarz yaratmak istediğimiz de ilk parçamız olarak hazır. Ayrıca günlük hayatta da çok kullanışlı. Sizin için birkaç kombin araştırdım.

Eğer boyunuz kısaysa ve botunuz bacak boyunuzu daha da kesiyorsa; siyah bir çorap bot giyerek pantolon paçanızı da botunuzun üstüne çıkartıp bacak boyunuzu kesmesine engel olup hatta daha da uzun görünebilirsiniz. Siyah sizin en sevdiğiniz renkse, siyah jean üstüne giyeceğiniz salaş siyah balıkçı yaka bir kazakla daha da havalı olabilirsiniz. Çantanızı da metal zinciri olan orta boy bir çantalardan tercih ederseniz tamamlanmış olarak dilediğiniz her yere gidebilirsiniz ve her yerde kabul görür. Tabii bunların yanı sıra uzun bir kolye veya gösterişli bir küpe ya da şık metal detaylı kemer de hiç fena olmaz.

Gündüz dışarı çıkmayı düşünmeyip akşam çıkacaksanız eğer; siyah külotlu bir çorap ve mini bir etek altına da giyebilirsiniz ve üstüne de ortamına göre dilediğiniz üsttü tercih edebilirsiniz; kırmızı içinde parıltıları ya da siyah parıltılı belki de bir t-shirt. Dilerseniz konsere dilerseniz arkadaşlarınızla hafta sonu kaçamağı için ideal bir kombin. “Bu topuklularla konsere gidilir mi?” Diyorsanız eğer tabii ki de gidebilirsiniz. 3 cm ve 5 cm topuk boyu olan botlarda var ve yürümesi de düşündüğünüz kadar zor değil.

Her kadının dolabında olması gerektiğini düşündüğüm bu botları her türlü tarzla kombin yapabilirsiniz. Geçtiğimiz haftalarda ben de dayanamayıp Instagram’daki butiklerden birinden hemen siparişimi verdim. Ayak numarasını yanlış seçmiş olabileceğimi düşünerek biraz tedirgin oldum ama ayakkabım geldiğinde doğru seçim yapmış meolduğumu gördüm. Bu tarz ayakkabıları giymekten çekinmemelisiniz. Emin olun ki sizlere çok yakışacaktır. Denemekte yarar olduğunu düşünenlerdenim.

Unutmadan; bir şeyi moda olduğu için değil size yakıştığı için tercih edin, çok beğendiyseniz de onu kendinize uydurun, kendinizi ona değil!

Sevgiyle kalın…

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0