Bunu okuyorsunuz:
Eşsiz Doğa ve Müziğin Buluştuğu Yer: Cappadox Fest 2017

Eşsiz Doğa ve Müziğin Buluştuğu Yer: Cappadox Fest 2017

cappadox festival

İlk olarak 2015’te gerçekleştirilen Cappadox, Kapadokya’nın büyülü coğrafyasında; gastronomi, çağdaş sanat, yoga ve diğer farklı etkinlikleriyle yer ediniyor. Bu yıl “Dünyadan Çıkış Yolları” temasıyla, şehrin karmaşasından kaçıp Peri Bacaları’nın gölgesinde müzik eşliğinde stresini atıp rahatlamak isteyenlerle 18-19-20-21 Mayıs tarihlerinde buluşmaya hazırlanıyor.

cappadox

Büyük Ev Ablukada, Kaan Tangöze, Dead Combo, Ah! Kosmos, Kalben, Yasmine Hamdan, Peter Broderick, Mercan Dede gibi isimleri de içinde barındıran Cappadox‘un yaratıcısı Pozitif, Efes Pilsen Blues Festival, Akbank Caz Festivali, Rock’n Coke, One Love gibi festivallerinde yaratıcısı olmakla beraber Rihanna, Lady Gaga, U2, Metallica, Cirque du Soleil gibi dünya starlarının yanında; Bob Dylan, Patti Smith, Blondie, The Pixies, Interpol, R.E.M. gibi isimleri Türkiye’de dinleyicilerle buluşturmuş bir yapı olma niteliğini taşıyor.

Festivale katılım için bizlere Yolcu Paketi, Kaşif Paketi ve Gezgin Paketi adlı 3 ayrı paket sunan Cappadox ayrıca tekil biletler olarak da satışa sunulmuş bulunuyor.

Festivale ilişkin daha ayrıntılı bilgilere ve biletlere aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

www.biletix.com/cappadox/TURKIYE/tr
www.cappadox.com/festival/cappadox2017
www.facebook.com/CappadoxFestival
www.twitter.com/CappadoxFest
www.instagram.com/Cappadox

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0