Bunu okuyorsunuz:
Hend’in Yeni Teklisi “İllüzyon” Yayında

Hend’in Yeni Teklisi “İllüzyon” Yayında

hend 2021

Daha önce yayınladıkları “Kaygan Yol”. “Kayıp Sayıl” ve “Acelem Yok” gibi popüler parçalarla karşımıza çıkan Hend, yeni teklileri “İllüzyon”u 26 nisan’da Wonder Wheel Live etiketi ile karşımıza çıkardı.

 

Erkin Sağsen, Can Sürmen ve Ozan Hatipoğlu’ndan oluşan HEND grubunun yeni teklisi “İllüzyon”, Türkiye’deki ilk lo-fi çalışmalarından biri olmasıyla dikkat çekiyor. Parça, Indie elektronik ve hiphop temalı bileşenleriyle dinleyicileri derin bir serüvene sürüklerken Old School soundla New Age ögelerini birleştirerek varoluşsal bir hikâye anlatıyor. Şarkının söz ve müziği Erkin Sağsen, aranjesi Erkin Sağsen, Can Sürmen ve Ozan Hatipoğlu, mix ve mastering Calvin Cry tarafından yapıldı.

 

 

Geçtiğimiz aylarda HEND’in solisti Erkin Sağsen’in başarılı yorumuyla yayımlanan “Kaygan Yol”un ardından “İllüzyon” dinleyicileri yine yeni bir sorgulamaya sürüklüyor. Wonder Wheel Live etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan parçanın klibi ise kurgusuyla dikkat çekerken Barış Fert’in yönetmenliğinde müzikseverlerle buluştu.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0