Bunu okuyorsunuz:
Noga Erez’in Yeni Albümü “Kids” Yayınlandı

Noga Erez’in Yeni Albümü “Kids” Yayınlandı

noga erez

Noga Erez 4 yıl aranın ardından City Slang etiketli yeni albümü ‘Kids’ ile dinleyicilerinin beklentisini boşa çıkarmadı ve playlistlerin adeta baş köşesine oturdu…

 

İnsanların ortaklaşan  duygularına yoğunlaşan bir tema ile ‘Kids‘ albümü, hatrı sayılır bir bölümünde çocuk ve ebeveyn ilişkilerine, bu jenerasyonların farklılarına dinamik ve canlı bir sorgulama içerisine giriyor. Albümde annesinin ses kayıtlarını da kullanan sanatçı, etkili bir dil yaratmanın yanında; annesinin sesini kayıt altına alma isteğini, bu albüm ile kalıcı hale getirdiğini belirtiyor.

 

noga erez - altmuzik 2021
noga erez – altmuzik 2021

Albümün Indy Hait yönetmenliğinde klibi çekilen şarkısı ‘Story‘ ise, ilişkilere daha başka bir yerden yaklaşarak, geçmişte yaşanan güvensizlik yaratan olayların neticesinde yaşanan iletişim sorunlarını oldukça tematik ve Noga Erez‘e yakışır bir üslup ile sembolleştirerek dinleyici karşısına çıktı.

 

 

Albümün yayınlanmasından sonra yaptığı röportajlarında, şarkıların aslında pandemi öncesinde bittiğini belirten sanatçı; bu dönemde zamanın fazlalığını da kullanarak Ori Rousso ile birlikte albümü müzikal açıdan daha üst seviyeye taşıyacak çalışmalar yaptıklarını belirtiyor. Albümün yayınlanmasının ardından, ilk online konserini hazırlayan sanatçı, online konser beklentilerini de bir üst seviyeye taşıyacak ölçüde güçlü sahne şovları  ile bu performansların bir an evvel dijital platformlarda herkesin tekrar tekrar izleyebileceği şekilde yayınlamasını beklememize sebep oldu.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0