Bunu okuyorsunuz:
Hollandalı Sanatçı Gosto Dorock XL Beşiktaş Sahnesinde

Hollandalı Sanatçı Gosto Dorock XL Beşiktaş Sahnesinde

gosto

Roel Vermeer nam-ı diyar Gosto 17 Nisan’da ikinci albümünün ilk konserini Dorock XL Beşiktaş Sahnesi’nde verecek.

 

Kim bu Gosto derseniz, kemerlerinizi bağlamadan önce Ağustos ayında çıkarmış olduğu, video klibiyle de oldukça tatlı Prisoner teklisini açıp devam etmenizi tavsiye ediyoruz!

 

 

Bir çoğumuzun gece hayatıyla aklına kazıdığı Amsterdam semalarında kendi müziğini yapan Gosto, yukarıda da belirttiğimiz gibi Roel Vormeer Hollandalı sanatçı, ilk albümü ile oldukça beğeni toplayan, eleştirmenler tarafından Chat Faker, Oscar and the Wolf gibi hepimizin severek dinlediği sanatçılara benzetildi.

İlk albümü Memory Ivy(2016)’de kendi yazıp, bestelediği, kaydettiği parçalarıyla Almanya’dan Japonya’ya kadar ulaştı, müzik listelerine girdi. İkinci albümünde ise melankoli ve şehvetin; karanlık ve aydınlığın arasındaki hassas çizgide dolanıp, bunu yansıtmaya çalışacağını açıklayan Gosto, çıkış tarihi olarak 2019 Nisan’ı gösteriyor.

 

 

Yeni albümün ilk konserini İstanbul’da verecek olan Hollandalı sanatçı, bir daha İstanbul’a gelir mi bilmiyoruz ama, bu oldukça tatlı ve yıldızı parlamakta olan Gosto’yu dinlemek için son şansınız olabilir. O yüzden kendisini daha yakından tanımanız için sizi YouTube hesabına yönlendiriyoruz. Konserde görüşmek üzere

 

Unutmadan şunu da ekleyeyim:

5 kişiye çift kişilik davetiye veriyoruz. Çekilişe katılmak için Instagram hesabımızdaki konser gönderisinin altına arkadaşlarınızı etiketlemeyi, Twitter‘da ise retweet etmeyi unutmayın! Sonuçlar 12 Nisan Cuma günü Instagram hesabımızda yayınlanacak.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0