Bunu okuyorsunuz:
Instagram’da En İyi 5 Vintage Giyim Mağazası

Instagram’da En İyi 5 Vintage Giyim Mağazası

Evin büyüklerinin dolabını merakla karıştırmayı,onların dönemine ait kıyafetleri,aksesuarları giyip takmayı sevmeyenimiz var mı? Kimilerimiz için bir yaşam tarzı haline geldi vintage giyim son dönemlerde. Çünkü kolay ulaşılabilir bir halde artık. Çok farklı ürünlere sahip olabileceğimiz,kendimizi o dönemlerde gibi hissettirecek birçok vintage giyim mağazası var çevremizde. Vintage tarzı sevmeyenlerin bile kendisini kaybedeceği o güzel mağazalardan işte size birkaçı:

Sentetik Sezar

Vintage giyim denilince ilk akla gelenlerden biri o. İnstagramda @sentetiksezartaksim ve @sentetiksezarkadiköy ismiyle iki ayrı hesapla ürünlerini müşterilerine sunmaya devam eden bu mağazayı ziyaret edilecekler listenize eklemeyi unutmayın.

Küf Vintage

İzmirli olanlar çok daha iyi bilir bu mağazayı. Farklı şehirde olanların, instagramda @kufvintage_alsancak hesaplarından takip ettiği, İzmir’de olanların ise Alsancakta olan mağazalarını sık sık ziyaret ettiği bir vintage giyim burası. Birçok ünlü ismin de yakından takip ettiği bu mağazaya göz atmayı unutmayın.Büyükannemin Sandığı

İnstagramın ve Kadıköy-Moda’nın en iyi vintage mağazalarından biri de Büyükannemin Sandığı. Ayın bazı hafta sonlarında birbirinden değişik ürünlerini 10-20-30 TL indirimine koyuyor bu mağaza. İnstagramda @buyukanneminsandigi hesaplarından indirimleri ve yenilenen ürünlerini takip edebilirsiniz.

Şeyhane

Bir diğer güzel vintage mağazası Eskişehir’den geliyor.Orada yaşayanların sık sık ziyaret ettiği bu mağaza instagramda bulunan @seyhanevintage hesaplarından farklı şehirlerdeki kişilere ürünlerini ulaştırmaya devam ediyor. O güzel vintage ürünlerinin bazılarının devamı yok,bitmeden göz atın 🙂Madam Mare Vintage

Beyoğlu’nun güzel vintage mağazası. Vintage giyim sevenlerin gözdelerinden biri daha bu mağaza. İnstagramda @madammarevintage hesaplarından ürünlerine ulaşabilir ya da Cihangirde onları bulup,mağazalarını ziyaret ederek vintage esintisini daha yakından yaşayabilirsiniz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
34
ilginç
11
kalp <3
33
karasızım
18
olamaz!
14
üzücü
32