Bunu okuyorsunuz:
Lana Del Rey’in Albümü Yolda: “Blue Banisters”

Lana Del Rey’in Albümü Yolda: “Blue Banisters”

Lana Del Rey - Blue Banisters 2021

Lana Del Rey’in son zamanlarda albümlerine ve sanatına yapılan sert eleştirilerden herkes haberdar.

Lana Del Rey, geçenlerde Harper’s Bazaar’ın sert bir eleştirisini Instagram hikayesinde paylaşıp “intikam” istediğini söylemiş; Rock Candy Sweet adında da bir albüm yayınlayacağını söylemişti. Bu makalede Lana Del Rey’in eski albümlerinin şiddeti güzellediğine değinen Iman Sultan; onu aynı zamanda ırkçı davranışlarına ve başka kültürleri kendisine tahsis etme şeklini de eleştirmişti.

 

 

Fakat bu albüm, Lana’nın ilan ettiği gibi 1 Temmuz’da yayımlanmadı; ve Rock Candy Sweet ismi de “Blue Banisters” olarak değiştirildi.

Aynı isimli tekli Blue Banisters’ın bir kısmı, resmi hesabından yayınlandı. Albüm kapağının yine bir özçekim faciası olabileceği uzun süre tartışıldı.

 

 

Uzun bir süre sessizliğe gömüldükten sonra, bu gelecek albümden üç adet tekli yayımlandı ve hiçbir şekilde bir tanıtımı yapılmadı.

Bu teklilerin hepsinin kapağı aynıydı. Sırayla Blue Banisters, Text Book, Wildflower Wildfire şarkıları her yerden erişilebilir durumda.

4 Temmuz’da Blue Banisters albümünün orijinal kapağını profillerinden yayımlayan Lana; altına TBD diye bir not düştü. To be determined, yani çıkması gereken tarih henüz kararlaştırılmamış.

 

Hala country imajı ve soundları bu albümde de sürecek gibi gözüküyor. Lana Del Rey ‘in yayımlanmamış şarkılar deryasının içinde bulunan ve The Last Shadow Puppets ile birlikte bestelenen “Thunder” parçasının da albümde olacağı doğrulandı.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0