Bunu okuyorsunuz:
Lana Del Rey’in Yedinci Stüdyo Albümünden Bir Tekli: LMLYLAW

Lana Del Rey’in Yedinci Stüdyo Albümünden Bir Tekli: LMLYLAW

lana del rey 2020 - altmuzik

Ne zaman şarkı yayınlayacağı belli olmayan, sürekli yayınlama tarihlerini erteleyen bir sanatçıdan bahsediyoruz, Lana Del Rey.

 

Violent Bent Backwards Over the Grass adlı sesli şiir kitabının yayınlanmasından sonra profilinde yayınladığı bir video sayesinde yüksek prodüksiyonlu bir klip geleceğini anlamıştık. (Özellikle Neil Krug ile çalışacak olması Ultraviolence hayranlarını sevindirecek türde bir haber.)

 

 

Bu haberden sonra “skandal” denilecek bir olaya sebep oldu Lana Del Rey. Şiir kitabının imza gününe eleğe benzer bir maskeyle gitti. Ve hayranlarını ekstrem bir seviyede kızdırdı, profiline bir sürü olumsuz yorum yağdı, bir anda dalga konusu haline geldi. (Twitter hayran kitlesinin ne denli toksik olduğunu da göz önünde bulundurarak söylüyorum!)

 

 

Lana’dan ona gelen eleştirilere hiçbir karşılık yoktu tabi, her zamanki gibi. Bunun yerine profilinde daha önceden duyurduğu “Chemtrails Over The Country Club” albümüne dahil olan bir teklinin kapağını, daha sonra şarkıyı, en son olarak da home-made klibini yayımladı.

 

 

Lana hayranları durur mu, PicsArt adlı uygulamadan yaptığı ve Sylvia Plath’e bir kanal oluşturduğu bu tekli kapağına da bir sürü eleştiri yağdı, ve dalga geçildi.

 

 

Klibin “home-made” oluşu da hayranların yine canını sıktı tabi. Çünkü Norman Fucking Rockwell! albümünün çoğu şarkısı bu tarz kliplere sahipti. Bunlara rağmen Lana, yine meleklere özgü sesiyle dinleyen kişileri huzurlu bir bölgeye çekiyor.

Bu bahsedilen albümün Ocak ayında geleceği duyuruldu. Umarız zamanında gelir ve yüksek prodüksiyonlu albüm kapakları, kliplerle karşılaşırız.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0