Bunu okuyorsunuz:
Yeni Senaryo’dan İlk Bölüm: “Sonsuza Kadar”

Yeni Senaryo’dan İlk Bölüm: “Sonsuza Kadar”

vera 2021

Mutluluk Reklamı, Saklanır Nisan ve Davetsiz gibi bir çok ünlü parçaya ev sahipliği yapan Vera; geçtiğimiz aylarda yayınlanan Deniz Kabukları ile çoğu rock listesinde üst sıralara oynadı.

 

Kendisine ait geniş bir kitlesi bulunan, üstelik her şarkıda bu kitleye yepyeni hisler katan grup, yeni hikayeye Sonsuza Kadar’la başladı. Eski bir film gibi, çok tanıdık bir hikayeyi andıran Sonsuza Kadar 16 Ekim itibariyle bizim oldu.

 


 

Nasıl Güzel Bir Çiftiz Dedi…

90’Lardan günümüze çoğu soundu birleştiren, modern gitar tonlarına ev sahipliği yapan ve koro kayıtları ile grubun tüm şarkılarından ayrı bir yer kazanıyor kendine. Uzun süre birçok listede karşımıza çıkacağının da garantisini verebiliriz.

Ayrıca dediğimiz gibi; Vera için yeni bir hikayenin başlangıcı oluyor. 6 Şarkılık bir serinin başlangıç şarkısı olan “Sonsuza Kadar” bizi diğer beş şarkı için de baya heyecanlandırıyor…

Şarkının detaylarına inmek gerekirse vokaller ve prodüktörlük koltuğu her zamanki gibi Arel Koray Nalbant’da, gitarlar Mustafa Şarbak imzalı, davulları Canberk Karademir, bas gitar koltuğunda ise Dünyacan Yılmaz yer alıyor.

Single kapağı ise 19.yüzyılın önemli Fransız ressamlarından Jean-Auguste-Dominique Ingres eseri; L’Amour et Psyché.*

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
4
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0