Bunu okuyorsunuz:
Modada Devir Poplin Devri

Modada Devir Poplin Devri

poplin modası

Başlıktan da anlayacağınız gibi “Poplin Modası” gerçekten birkaç sezondur göz bebeğimiz oldu.

Son birkaç yıldır hemen hemen her markada ve defilede gördüğümüz poplini her zaman ve her yerde çok rahatlıkla kullanabilirsiniz; özel bir yemekte, arkadaşlarınızla kahve içmeye gideceğiniz zaman hatta sevdiğiniz sanatçının konserine giderken. Hem kurtarıcı bir parça hem de şık.

Poplin bir elbise altına yine bu yılın modası file bir çorapla ve ayağınıza geçireceğiniz botlarınızla hem rahat hem şık olabilirsiniz. Ayrıca pırıltılı sallantılı küpelerinizle de ayrı bir hava katabilirsiniz. Eğer vintage ve modern karışımı bir tarzınız varsa kesinlikle poplin e dair birkaç parçayı dolabınızda bulundurun. Salaş botlarınızla, choker kolyenizle, bomber ceketlerinizle veya da vintage saydam gözlüklerinizle çok rahat kombinleyebilirsiniz.

“Çok uğraşmadım görünümlü uğraştım.”

Bir diğer seçenek olarak; kolları fırfırlı sweatshirt, top veya gömleğinizle de güzel bir görünüm yakalanabilir. Altına giyeceğiniz etekle farklı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca, mom-jean veya dar bir pantolonla yine gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz ki Mart ayında ki yağmur sebebiyle etek ve elbise daha az tercih edilebilir.
Yani işin özü “poplin” de. Çünkü hem şık hem de her şeyle kombinleyebilirsiniz.

Genel olarak kızların sorunu, o kızlara bende dahilim, “dışarı çıkarken ne giyeceğim?” derdi.
Kabul ediyorum ki, çok can sıkıcı bir durum. Gardırobunuza kendi tercihlerinize göre kıyafetlerle doldurmuş olabilirsiniz ama yine de giyecek bir şey bulamazsınız. O yüzden acil durumlar için ve moda aşkına bir tane veya imkânınız varsa birkaç tane alın derim. Yakın zamanda bende bir şeyler aldım. Elimi attıp kolayca günü kurtarabiliyorum.

Üşenmedim ve sizler için bir şeyler araştırdım , umarım beğenirsiniz.

Sevgiyle kalın !

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0