Bunu okuyorsunuz:
Neyse 6 Yıl Sonra “Haykırmadan Anlatamam” İle Geri Döndü

Neyse 6 Yıl Sonra “Haykırmadan Anlatamam” İle Geri Döndü

neyse

Bazı gruplar vardır, herhangi bir şarkılarının introsunu nerede duyarsanız duyun “İşte bunlar onlar!” dedirtirler. Neyse de tam olarak böyle bir grup. Karakteri olan, sıradan olmayan, en asil siyah renkten şarkılar yapan bir grup Neyse. 6 yıllık sessizliklerinin ardından çıkardıkları 2. Stüdyo albümleri Haykırmadan Anlatamam ile bir kez daha bu işin hakkını verenlerden olduklarını ispatladılar.

İsmini Turgut Uyar’ın Kavşakta şiirinden alan albüm 10 şarkıdan oluşuyor. Neyse, bu albümde bizlere güzel sürprizler de yapmış. Muteriz isimli şarkıyı Deniz Tekin ile birlikte seslendirirken, Kar şarkısında Ara Dinkjian ile karşımıza çıkıyorlar. Tüm şarkılarına hayran kaldığımız albümün klip şarkılarından birinin “Nafile” olacağına dair tüyolar aldığımızı da buradan çıtlatalım.

“Gör, her yangında binbir renkten tek duman çıkar.” derken defalarca düşündüren grubun bu albümündeki her şarkının sözleri mutlaka dikkatle dinlenmeli. Deniz Ünlü’nün ortaya çıkardığı soundun ne kadar güçlü olduğunu, Selim Kırılmaz’ın ne kadar yetenekli bir vokal olduğunu anlatmak yerine yine sizleri albüme yönlendiriyorum. Büyülenme garantili…

Albümün teaser’ını şuraya bırakalım, sizleri de hemen albümü satın almaya ve bir an önce dinlemeye uğurlayalım.

Haykırmadan Anlatamam albümün lansman konseri ise 4 Nisan Salı Babylon’da. Hep bir ağızdan haykırmak için, hep beraber Babylon’a!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0