Bunu okuyorsunuz:
Atmosferinizi Değiştirecek ve Müzik Tutkunuzu Arttıracak 6 Web Site!

Atmosferinizi Değiştirecek ve Müzik Tutkunuzu Arttıracak 6 Web Site!

Bir çoğumuz şehrin yorucu atmosferinden uzaklaşıp, ormanın ortasında, denizin kenarında olmayı hayal ediyor. Yağmur sesiyle dinlenmeyi hangimiz sevmiyoruz ki? Bunu gerçekleştiremediğimiz zamanlarda yanımıza koşan web sitelerini sıraladım. Bir kaç tane de müzik tutkunlarının bayılacağı ve müzik yapma hevesi ile yanıp tutuşacağı adres var. Bağımlılık yapacağını düşündüğüm web siteleri ile baş başa bırakıyorum sizi.

1.  Rainy Mood

En yaygın olarak kullanılan rahatlatıcı arka plan sesi Rainy Mood. Sadece yağmur sesiyle de kitabınızı okuyabilir, uzanabilir, uyuyabilir veya işlerinizi halledebilirsiniz. Bunun yanında bazı parçaların özellikle daha yavaş, akustik parçaların arka planında açarak havanızı değiştirebilirsiniz.

rainymood.com

2. Coffitivity

Kahve dükkanları sevdalıları için tasarlanmış bir site. Girdiğinizde sanki bir kahve dükkanındaymışsınız gibi hissediyorsunuz. Yoğun olarak insanların sohbet sesleri, gülüşmeleri yer alıyor. Bir yandan da mutfaktaki, kasadaki sesleri duyabiliyorsunuz. Evinizde mis gibi bir kahve hazırlayıp, o güzel kokuyu da alırsanız tamamdır bu iş. Güzel hizmet.

coffitivity.com

3. Nature Sounds 

Burada ise farklı seçenekler bulunuyor. İster yağmur, ister orman, ister de korku sesleri açabilirsiniz. Keşfetmek için güzel bir site bence.

naturesoundsfor.me

4. A Soft Murmur 

Burada da yine birden fazla seçenek var. Bir öncekinden farklılığı ise istediğiniz sesi, istediğiniz miktarda ayarlayıp kendi mix’inizi yapabiliyorsunuz. Dilediğiniz kadar dalga sesi, ateş sesi, rüzgar sesi ile hayalinizdeki atmosferi yaratabilirsiniz. Kafa boşaltmak için, meditasyon için harika.

asoftmurmur.com

5. Incredibox 

Bu, atmosfer seslerinin dışında, müzik severlerin bayılacağı bir site. Girip kendi müziğinizi yapabilirsiniz. Yalnız uyarayım bağımlılık yapıyor 🙂

incredibox.com

6. Theremin

Yine müzik sevdalılarının sarılıp, bırakmayacağı bir site. Müziğinizi yapmak için girip keşfetmelisiniz. Harika!

femurdesign.com/theremin

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
2
ilginç
2
kalp <3
3
karasızım
2
olamaz!
0
üzücü
0