Bunu okuyorsunuz:
Ozbi Üç Yıl Aradan Sonra Rakılı Live Serisinin Üçüncü EP’sini Yayınladı

Ozbi Üç Yıl Aradan Sonra Rakılı Live Serisinin Üçüncü EP’sini Yayınladı

Ozbi ft. Gülce Duru - Rakılı Live 3

Tekli ve albüm çalışmalarıyla 2010’lar denilince akla gelecek isimlerden biri olacağını kanıtlayan Ozbi; Gülce Duru eşliğiyle gerçekleştirdiği EP serisi ‘Rakılı Live’ın üçüncüsü olan ‘Rakılı Live’ 3. Seri’yi üç yıl aradan sonra Garaj Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu.

 

Serinin ilk EP’si 2016, ikinci EP’si ise 2017 yılında yayınlanmıştı; ve bağımsız olarak yayınladıkları bu EP’lerin üçüncüsü bu sefer günümüzün başarılı müzik firması Garaj etiketiyle yayınlanmış oldu.

 

Ozbi ft. Gülce Duru - Rakılı Live 3
Ozbi ft. Gülce Duru – Rakılı Live 3

 

EP’de Ozbi’nin yazdığı sözler, Gülce Duru ve serinin değişmez ismi basta Enver Muhamedi ile ortak çalışma sonucu ortaya çıkarken, ikinci serideki gibi klavyede Barış Mert Peker’in yanı sıra davulda Ekin Cengizkan ve geri vokalde başarılı trompet sanatçısı Dilan Balkay‘ın yer aldığı EP’nin çıkış şarkısı ‘Anlamadın Mı?’nın klibi EP ile eşzamanlı olarak yayınlandı.
 

 
Kayıtlarda elektroda Barış Turan, akustik gitarda Mert Özçiftçi yer alırken kayıtları Taksin Aktürk, Aras Tüysüz, Yiğit Okyay Pakdemir ve Can Göleli üstlendi ve mix çalışması Ozbi & Peker ortak çalışması olurken mastering ise ‘Noiseist’ Çağan Tunalı imzası taşıyor.

Rakılı Live 3. Seri’yi tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.
 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
2
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0