Bunu okuyorsunuz:
Sonsuz Güneş Işığı Şehrin de Coachella

Sonsuz Güneş Işığı Şehrin de Coachella

Her yıl Nisan ayının 2. Ve 3. Haftasında ABD Kaliforniya eyaletinin “sonsuz güneş ışığı şehri” Riverside, Coachella Vadisi’nde düzenlenen festival, en büyük açık hava festivalleri arasında yer alıyor.

2017 yılının Nisan ayının 14-16 ve 21-23 tarihleri arasında Kaliforniya da başlıyor. Haliyle de inanılmaz bir ünlü akımı var. Hangi ünlünün ismini sayacağımı bilemiyorum çünkü hemen hemen aklınıza gelen herkes bu festivalde. Gönül isterdi ki bende orada olup çılgınlar gibi eğleneyim, arkadaşlarımla sabaha kadar dans edeyim. Ama maalesef ki şu an sadece vizelerimin bitmesinden dolayı, odamda dans edebiliyorum 😊 Ama bu demek değildir ki, Coachella havasına giremeyeceğiz. Uyumsuz diyebileceğimiz her parça bu festivalde o kadar uyumlu ki dolayısıyla bizde uyumsuzlarımızı uydurabiliriz sonuçta gidemiyor olabiliriz ama hissedebiliriz öyle değil mi!! Bandanalar, örgü saçlar, püsküller, gözlükler, kemerler, yelekler, gladyatör sandaletler, şortlar… Say say bitiremediğim daha nice parçalar.

File kısa üstlerin altına kısa yırtık şortlar dahası altına ‘Harley Davidson’ botlar. Salaş ve umursamaz tavırlarla cool bir görünüm. Elbette şu an ki hava şartları böyle bir tarza izin vermeyebilir ancak sizde Jean üstüne file veya kısa basic, sweatshirt giyebilirsiniz. Salaş botlarınız da cabası. Siyah çanta olarak püsküllü kovboy tarzı bir şey alabilirsiniz veya püsküllü bir kolyeyle kombini tamamlayabilirsiniz. Ancak size file ve püskülü aynı anda kullanın demek istemiyorum yanlış anlamayın sakın, püsküllü bir çanta takıyorsanız korse tarzı body giyebilirsiniz. Veya file body giyiyorsanız biraz daha karakterli bir çanta takabilirsiniz. Mesela bir sürü metal detayları olan bir çanta elinize çok yakışabilir 😉

Bandanaları seviyorsanız eğer kırmızı çiçe kli ya da içinizi açan bir renk bandanayla ayrı bir hava yakalayabilirsiniz. Ya da bandanayı bileğinize bağlayabilirsiniz, bileklik misali.

Çiçekli elbiselerle de hem tatlı hem de çekici olabilirsiniz. Siyah çiçekli, bisiklet yaka veya v yaka bir elbise altına giyeceğiniz botlarla ve renkli çoraplarınızla ruhunuza ayrı bir hava katabilirsiniz. Gümüş takılarınız ve deri ceketin üzerinizde duruşundan bahsetmiyorum bile😊

Bunlar sadece şu anki hava durumuna uygun olması için birkaç öneri, hasta olun istemem. Balık sırtı örgülerden, dağınık topuzlardan, flash tattoo, choker kolyeler, gümüş takılar, yüzükler, mini şortlar, yırtık üstler, kovboy şapkalar, çizmeler, kemerler, vs daha neler neler. Aklınıza gelebilecek her şeyi kombin edebilir kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Sadece hayal edin ve Coachella havasını hissedin. Çünkü daha bitmeyen sınavlar ve okul var. Dolayısıyla enerjik kalmak zorundayız.

Unutmadan; bir şeyi moda olduğu için değil size yakıştığı için tercih edin, çok beğendiyseniz de onu kendinize uydurun, kendinizi ona değil!

Sevgiyle Kalın!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0