Bunu okuyorsunuz:
Ufo Muymuş O?

Ufo Muymuş O?

Uzay ve galaksi sevgisiyle dolup taşan insanlar için fevkalede bir grup biliyorum: UFOMUO.

Kendileri müziğe müthiş bir sevgiyle başlamış iki insan bu grupta. Hikayeleriyse tıpkı kendileri gibi harika. Amaçları olarak şunu sunuyorlar: “İçimizden geldiği yaptığımız müzikleri yine aynı samimiyetle paylaşmak.” Sosyal medya hesapları onlar için günlük bir nevi.

Meal Band isimli bir grupla başlıyor maceraları. Alper Akalın ve Mert Evyapan. Alper gitar çalıyor, Mert ise davul. Tabii bir ev arkadaşlığı macerası bu. Daha sonra aralarına yine bir keşif sayesinde Ersin Yılmaz ve Edip Töre Türker dahil oluyor.
Şaşırtıcı olmayacaksa, onlar da ev arkadaşı. Bass gitar çalmaya abanan Edip’in de dahiliyle böyle bir fikir paylaşımları, bir eğlenmeler falan derken nur topu gibi bir Meal Band çıkıyor ortaya.
İyi bir kitle de ediniyorlar ama kendilerinin de tasvir ettikleri gibi makinist makas değiştirip vagonları bırakıyor ortada öylece.
Boşluklarda savaşılıyor ama “müziğe aşık bir insanı yıldıramaz bunlar.” deyip devam ediyor Ersin solo çalışmalarına.
Hala görüşülüyor tabi arada. İnsanları bırakmak öyle kolay değil, bilirsiniz.

Gel zaman git zaman, bir kişi eksik devam ediliyor. Meal Trio koyuluyor bu gruba da isim olarak. Güzel gidiyor tabi çiçekler, böcekler ama sonbahar geliyor sonra. Ersin solo takılıyor yeniden.

Gelelim son hallerine; UFO MU O?
Ersin’in takıntısıymış bu; gece gökyüzünde, yıldızlardan daha parlak bir şey görünce “ufo mu o?” sorusunu sorarmış. Ersin ve Alper. Minik minik coverlar bırakılıyor önce 1 Temmuz 2015 yılında katıldıkları youtube platformuna. Benim de dikkatimi Pinhani’ye ait olan Yıldızlar şarkısıyla çekiyorlar. 3 ay önce sözleri Ersin’e ait olan “İyi Biri” şarkılarıyla harikalıklarını kanıtlıyorlar.
İyi de bir izlenimleri var. 54 binden fazlasını hak ediyor olsalar da. Naçizane, bir favori sunayım istedim size. Forrest gibi koşarak, tıpkı öğrettikleri gibi; gidelim, dinleyelim. İyi birilerini bekliyoruz hepimiz. Oradalar.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0