Bunu okuyorsunuz:
Son Feci Bisiklet’in Galaksisinde Küçük Bir Tur

Son Feci Bisiklet’in Galaksisinde Küçük Bir Tur

Geçen zamanla birlikte koşan birkaç adam toplanmış, vardıkları ilk noktaya “Son Feci EP” deyip; olağanüstü haller yaratmışlar.

Mevzu biraz garipleşince, “Abi koca koca adamlarız, ne diye koşuyoruz?!”deyip o galaksi senin bu galaksi benim yolculuklara başlamışlar. Etkilendikleri, gezip gördükleri gezegenlerden birinde kendilerine “Son Feci Bisiklet” adını verip zamanı eğip büküp, fiziği ve buna benzer birçok kozmolojik terimi avuçlarına alıp müziğe dökmüşler. Dünyaya geri dönüşlerinde “Evrensel müziği dünyalılara dinletmeliyiz, yıldız tozlarından yaptığımız şarkıları duymalılar!” deyip bikinilerin astronomiyle ilişkisi konusunda halkı duyarlı hale getirmeye uğraşmışlar. Fazlaca başarıya imza atan bu grup, boyut farkını gözardı edip konserleriyle insanları bu tatlı müzik ziyafetiyle şenlendirmişler.

Vokal ve gitarda Arda Kemirgent, lead gitarda Erkin Sağsen, bas gitarda Ozan Özgül ve davulda Can Sürmen’ in olduğu bu grup Ankara’da ilk tohumlarını vermiş. Başlarda Arda ve Can bir araya gelmiş “Yapalım değişik bişiler” deyip 6 şarkıyla baya sevilmişler. Ardından, Efe ve Erkin’i gruba katıp ilk konserlerini vermişler. Galaksimizde bir yerlerde 2. The band yarışmasına katılıp en iyi 10 grup arasına girmeyi başarmış ardından Roxy Müzik Ödüllerinde finalde boy göstermişler.

Astronot olmak isteyip tatlı bir hevesle yaşayan gençlerin, Güzin Ablası olmaktan çekinmeyen bu grup galaksimizin mevcut zamanında, bazı kesimlerce gün gün daha çok seviliyor. Bizler de aralarında olmaktan ve iyi dileklerde bulunmaktan gurur duyuyoruz. Öyleyse, yaşasın süpernovalar!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
1
ilginç
1
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0