Bunu okuyorsunuz:
Yeniden Miyazaki!

Yeniden Miyazaki!

miyazaki

Konnichi Wa! diyerek hepinizi selamlıyorum. Yaş kaç olursa olsun kim animasyon izlemeyi sevmez ki. Hele bu bir de Japon dünyasının vazgeçilmez animeleri ise. Çocuklardan yetişkinlere birçoğumuzun bayılarak izlediği…

Evet gelelim bu mükemmel animeleri yapan sanatçımıza. Anime dünyasında büyük yer edinen Hayao Miyazaki.  Yaptığı çalışmalar birçok dalda ödülle taçlandırılmış, elli yılı aşkın bir süredir animasyon dünyasının içerisinde oluşu da birçok başarıyı beraberinde getirmiştir.

miyazaki
miyazaki

Sık sık emekliliğinin geldiğini, eskisi kadar iyi olmadığını söyleyen Miyazaki’den beklenen müjdeli haber geldi. Uzun metraj filmi Boro The Caterpillar için kesin bir tarih vermemekle birlikte 2020 de hazır olacağını  belirtti. 1997 yılından beri tamamlamak istediği bir proje olduğunu söyleyen Miyazaki küçük, tüylü bir tırtılın öyküsünü sevenleriyle buluşturacak. Bizi de mesut edecek!

Eğer Miyazaki’nin manga ve animelerini izlemediyseniz 2020’yi beklemeden ödüllere doyamayan, 10 yaşındaki Chihiro Ogino’nun hikayesini anlattığı  Ruhların Kaçışı adlı filmi ile başlayabilirsiniz! Hepinize keyifli seyirler!

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0