Bunu okuyorsunuz:
Yılın En Yenilikçi Festivallerinden Gezgin Fest 2018

Yılın En Yenilikçi Festivallerinden Gezgin Fest 2018

Yaz geldi ve festival sezonu açıldı! Yazın en büyük festivali Gezgin Fest!

Size bu yazın en çok konuşulacak festivali Gezgin Fest’ten bahsedeceğim. Bu festivalde aradığınız hatta aramadığınız her şeyi bulacaksınız. 

Gezgin Fest, yollarda olmayı seven bunu bir tutku haline getirmiş ve ya getirmemiş, kamp ateşiyle yanıp sönmek bilmeyen, doğanın ve doğa içinde eğlenmenin keyfini süren, gözü hep yollarda olan bizleri destekleyen ve bir araya gelmemizi sağlayan Interrail Türkiye’nin oluşumlarından olan Joker Organizasyon tarafından 27-28-29 Temmuz tarihlerinde Big Beach Kilyos’ta yapılmaktadır.

Festival Mottossu

Festival ” citizens of the world ” sloganıyla dünyanın her tarafından festival severleri birleştirmeyi amaçlıyor. İnsanı ve doğayı seven, hayvan dostlarımıza şefkat gösteren, ‘‘love wins’’ hoş görüsüne sarılan, ‘‘mutluluk paylaştıkça güzeldir’’ felsefesini benimseyen Festival Topluluğu olarak, festivalimizde buluşmayı diliyoruz.

Gezgin Fest’te müziğe doyacaksınız!!

26 Temmuz Perşembe gecesi açılış partisiyle başlayacak festivalde, yurtdışından gelecek Adamson Systems Engineering tarafından kurulacak olan 1 Ana sahne ve 1 Alternatif sahne olmak üzere festivalde 2 ayrı sahne bulunuyor. Toplamda 78 sanatçının sahne alacağı festivalde müzik hiç durmadan devam edecek.

Line-up şöyle;

Peki festivalde sadece müziğe mi doyacaksınız? Hayır!

Müziğin yanı sıra festivalde gün içerisinde katılabileceğiniz atölyeler, stand-up gösterileri, film gösterimleri ve oyunlarla birlikte dolu dolu eğlencenin tadını çıkartabileceksiniz.

Her ruh haline ve isteğe uygun şekilde hazırlanmış özenle seçilmiş atöyeler;

1.Dövme Atölyesi                                                                 2.Geri Dönüşüm Atölyesi

3.Yoga, Meditasyon ve Pilates Atölyesi                           4.Kütüphane

5.Su Savaşı                                                                            6.Açık Mikrofon

7.Sabah Sporu                                                                       8.Dans Atölyesi

9. Jonglör Atölyesi                                                               10.Robot Gösterisi

11.Lunapark                                                                           12.School Of Samba

13.Rasta                                                                                  14.Jam Session Sahnesi (Sahnede Müzik)

15.Dalış Atölyesi

Not: Atölyelere katılmak için festival zamanı alanda bulunan atölyeler bölgesinden kayıt yaptırabilirsiniz.

Yenilikçi festival itemleri..

Mobil Ödeme

Türkiye’de bir ilk olacak sistem ile festival boyunca ödemelerini İOS ve Android uyumlu uygulama üzerinden gerçekleştirebilecek olup olası uygulama kullanma sorunları ve ya şarj yetersizliği durumlarında da kullanabilecekleri uygulama ile uyumlu ücretsiz Festival Alışveriş Kartlarını edinebilecekler.

Shuttle

İstanbul dışından ve ya içerisinden katılacak fakat “Festivale nasıl gideceğiz?” diyenler için belirli noktalardan shuttle hizmeti verilmektedir.

Hayvan Severlik

Siz festivaldeyken evcil hayvanlarınız ne mi yapacak? Tabi ki sizlerle festivalde olacak. Festival alanına evcil hayvanlarınızla gelip mama ve diğer ihtiyaçlarını alanda bulunan festival görevlileri tarafından temin edebileceksiniz.

Vegan Dostu

Festivalde her şey düşünüldüğü gibi vegan arkadaşlarımız için de vegan mutfak bulunmakta.


Yazın en çok konuşulacak festivaline sayılı günler kaldı. Sende bizimle birlikte eğlencenin tadını çıkartmak istiyorsan biletler

https://www.biletino.com/event/eventdetail/4895

Festival hakkında diğer  merak ettiğiniz her şeyi https://www.gezginfest.com/ adresinden ve sosyal medya hesaplarından öğrenebilirsiniz.

https://twitter.com/gezginfest

https://www.facebook.com/Gezginfest

https://www.instagram.com/gezginfestcom/?hl=tr

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0