Bunu okuyorsunuz:
Apparat, Booka Shade, N’TO İle MIX Festival 2019

Apparat, Booka Shade, N’TO İle MIX Festival 2019

  • 15-16 Kasım 2019 @ Zorlu PSM
Teleman Press
Islandman
Teleman Press
Isaac Delusion 2019 Rene Habermacher
Booka Shade BAND +3
Fotoğraflar
Islandman

15-16 Kasım’da Zorlu PSM sahnesinde gerçekleşecek olan MIX Festival bu yıl; Apparat (Live), Booka Shade, Ross From Friends (Live), N’TO, The Radio Dept. ve Isaac Delusion gibi isimleri ağırlayacak.

 

Müzikseverlere her yönüyle dopdolu bir deneyim sunacak olan MIX Festival presented by %100 Music, 15-16 Kasım’da Apparat (Live), Booka Shade, Ross From Friends (Live), N’TO, The Radio Dept. ve Isaac Delusion gibi farklı müzik türlerinin önemli isimlerini bir kez daha Zorlu PSM çatısı altında buluşturuyor. İki gün boyunca, elektronik, indie ve dans müziklerinden pek çok performansın yanı sıra yan etkinlikleri ile de çok ses getirecek MIX Festival, misafirlerine 4. yılında da eğlence ve müziği bir arada sunmaya hazırlanıyor.

Elektronik müziğe getirdiği sıra dışı yorumlarla Berlin’in ruhunu MIX Festival’e taşıyacak olan Apparat (Live) ve son yirmi yılda Avrupa’dan çıkan ve akıllara kazınan en ünlü elektronik müzik ikilileri arasında yer alan Booka Shade Zorlu PSM’de!

 

Isaac Delusion 2019 Rene Habermacher
Isaac Delusion

MIX Festival 4. Yılını Kutluyor

MIX Festival 4. yılında da müzikseverleri farklı tarzda müzik türleriyle birleştiriyor. “Dark” dizisinin tema müziği ile akıllara kazınan, melankolik teknodan; derin orkestral pop baladlarına kadar oluşturduğu sesi özenle tasarlayan ve uzun bir aradan sonra bu sene çıkardığı stüdyo albümü ile Apparat (Live); Berlin çıkışlı ünlü plak şirketi Get Physical’ın kurucu üyelerinden olan ve Frankfurt elektronik müzik sahnesinin önemli isimlerinden Booka Shade; MIX Festival kapsamında sahne alacak.

 

Islandman
Islandman

Indie ve elektronik müzik bir araya geliyor

Sesleri kendine özgü ritmi ile parçalara ayıran ve müzikal eklektizmi özgürce aktararak alışkanlıklarımızın dışına çıkmamızı sağlayan N’TO; Lo-fi house sesleriyle ruha dokunan ve elektronik müziğe farklı bir dokunuş katan İngiliz prodüktör Ross from Friends (Live), elektronik müzik ile tanışmadan önce eğitimine klasik müzik ile başlayan ve müziği ile melodilere güç veren Worakls, bu yıl yeni albümlerini yayınlamaya hazırlanan ve disko, funk ve soul etkili Fransız grup Isaac Delusion, renkli ritimleri ve akustik melodileri elektronik müzik ile birleştiren Joachim Pastor; “Photomaton” şarkısıyla büyük ses getiren ve güçlü melodileri ile kozmik dünyada bulunma hissiyatı yaratan Jabberwocky (Live); 1995’ten beri İsveç’in en önemli dream-pop ve indie-pop gruplarından sayılan The Radio Dept., müzikleri şamanik ritimlerle desteklenen elektro-akustik üçlü Islandman, Belçikalı indie-pop grubu SX, hissiyatlı, neşeli ve melankolik ritimlerin karışımıyla karşımıza çıkan Londralı indie grubu Teleman’ı misafir edecek.

İki gün boyunca doyumsuz bir müzik maratonu yaşatmaya hazırlanan MIX Festival; Zorlu PSM ’de dans tutkunlarına yerinde duramayacakları bir festival heyecanı yaşatacak.

 

[powerkit_alert type=”link” dismissible=”true” multiline=”true”] Festival biletleri Zorlu PSM gişeleri, zorlupsm.com ve Biletix'te! [/powerkit_alert]

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0