Şuan okuyorsunuz
Gökçe Kılınçer’den Geçmişin İzlerini Bugünle Buluşturan 45’lik

gökçe kılınçer

Geçtiğimiz yıl 45’lik formatında yayınladığı ”Sev Derim” ve ”Neyleyim” isimli şarkılarıyla beğeni toplayan başarılı vokalist, besteci ve söz yazarı Gökçe Kılınçer; Aşkınla Ben ve Bu Son Akşamda isimli iki şarkılık yeni maxi single’ını sevenleriyle buluşturdu.

 

Retro-pop tarzının öncüsü olarak görülen Gökçe Kılınçer, şarkılarını ilk kayıtlarının kaydedildiği 45’lik plak formatında sunarak dinleyicileri adeta geçmişe götürüyor.
İki şarkının da söz ve müziğine imzasını atan başarılı sanatçı; şarkıların düzenlemelerinde Bobina ile çalışarak kayıt ve mix işlemlerini Londra’daki Hicaz Stüdyosu’nda tamamladı.

 

 

İlginizi Çekebilir
Birileri Kusursz promo görseli

”Yaptığım kayıtlar her zaman organik ve fazlasıyla kişisel.”

Gökçe Kılınçer, yeni projesi ile ilgili şu sözleri söyledi:”Aşkınla Ben şarkısı nostaljik, retro pop, orta doğu havası taşıyan bir şarkı. Bu Son Akşamda ise yine nostaljik ve retro pop olmasının yanı sıra 70’ler disco müziğine bir gönderme yapan tatta. Yaptığım kayıtlar her zaman organik ve fazlasıyla kişisel. Şarkılar, yaşamın yalnızlığına karşı olumlu bir tutum içermekle birlikte daha iyi bir dünyanın varlığına özlem içeriyor.”

Kendine has vokal biçimi ve şarkılarının sözleri itibarıyla dinleyenlerine eşsiz bir müzik zevki sunan Gökçe Kılınçer’in ‘’Aşkınla Ben’’ ve ‘’Bu Son Akşamda’’ adlı yepyeni iki şarkısı; Hicazplaks etiketiyle tüm dijital platformlarda ve 45’lik plak formatıyla tüm müzik marketlerde yerini aldı.

What's Your Reaction?
i like that!
1
ilginç
1
kalp <3
1
karasızım
1
Olamaz!
0
Üzücü
0
Yorum (0)

Cevapla

Your email address will not be published.

dmca    © 2016 - 2019 altmuzik.com by Dewart+

← yukarı çık