Bunu okuyorsunuz:
Avenged Sevenfold’dan Konser Tadında Akustik Bir Albüm

Avenged Sevenfold’dan Konser Tadında Akustik Bir Albüm

avenged-sevenfold

Avenged Sevenfold’un Konser Tadındaki Albümü: “Live At The GRAMMY Museum” ile Heavy Metal’den Akustik Rock’a geçiş.

Amerikalı heavy metal grubu Avenged Sevenfold‘un Türkiye’de dönemin yabancı müzik kliplerini gösteren tek televizyon kanalında çıkmaya başladığı ve Türkiye’deki müzik dergilerinde rock müziğin yeni soluğu olarak anıldığı zamanları bir kısmınız belki hatırlıyordur. Liselerde rock ya da metal müziği dinlemenin havalı olduğu dönemlerdi. Tam bir nereden nereye durumu. Avenged Sevenfold artık kariyerinin zirvesinde ve belki de çoğumuz lisedeki kadar metal müzik dinlemiyor. Yine de bu yeni çıkan albümlerini dinlememek için bir sebep olamaz.

19 Ekim’de Grammy Museum‘da konser veren Avenged Sevenfold, bu konserden derlediği akustik performansları toparlayıp bir albüm haline getirmiş. Albümde sahne konuşmaları dahi olduğu için kulaklığı taktığınızda kendinizi evinizde, koltuğunuzda ya da yatağınızda değil de konser salonunun içindeymiş gibi hissediyorsunuz.

As Tears Go By, Hail To The King, Roman Sky, Exist ve So Far Away gibi şaheserlerden oluşan 5 şarkılık bu harika akustik rock konserini -evet albüm demek haksızlık olur tam bir konser- aşağıdaki linkten hemen dinleyebilirsiniz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
1
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0