Bunu okuyorsunuz:
Aybüke Poçan “Kumsalda” İle İçimizi Isıtıyor

Aybüke Poçan “Kumsalda” İle İçimizi Isıtıyor

aybüke poçan - kumsalda

Kaybet Benimle, Ay ve Başka Hayatlarda gibi popüler şarkılara imza atan Aybüke Poçan, yeni şarkısı Kumsalda’yı hayranlarıyla buluşturdu.

 
Başarılı sanatçı Aybüke Poçan, bu kez depresif sözlerle, elektronik dokunuşlarla sizi kalbinizden vurmayı hedefledi desek yeridir. Kumsalda’nın sözleri ve müziğini genç sanatçı üstlenirken, aranjesini ise Anıl Ulusoy ve Oral Sargın üstlenmiş. 
 

 

Ufak Mutlu Haberler

Poçan, Kumsalda ile beraber yeni albüm haberini de verdi! Albümün ilk parçası olan Kumsalda bizi uçsuz bir heyecana teslim ediyor. Aybüke Poçan’ın ilk albümü “Dedim Merhaba”dan sonra elektronik soundlara daha yakınlaşması beni mutlu eden bir detay olmuştu. Büyük ihtimalle de yeni albümde bu soundlarla selamlaşacağız. Ay ve Kaybet Benimle ile yakaladığı hızı yeni parçası ile baya arttıracak gibi gözüküyor.

 

 

Bu Sefer…

Şarkının sözleri ve müziği öyle birbirini tamamlıyor ki… Bu yüzden şarkıyı dinlerken sözlere bir-iki defa hayranlık duyduğumu inkar edemem.  Genç yaşına rağmen bu kadar sağlam şarkı sözleri yazması takdir edilesi… Büyük ihtimalle önümüzdeki aylarda ismini bolca duyacağımız bir sanatçı ile karşı karşıyayız, ne dersiniz? Ayrıca bu sözlerle benim gibi sizde hayran kalmak istiyorsanız sizi şu lyric videosuna alabilirim.
 

 

Peki Kim Bu Aybüke Poçan?

Aybüke Poçan 1997’de İstanbul’da doğdu. Küçüklüğünde gitar çalmaya başlayan yetenekli sanatçı, lise yıllarında şarkılar söylemeye, besteler yapmaya başladı. Dijital platformlarda yayınladığı coverlar sayesinde kendi kitlesini oluşturmaya başlayan Aybüke,  2018’in ocak ayında ise ilk albümünü bizlere sundu. Bu albüm tüm dijital platformlarda 4.5 milyon dinlemeye ulaştı. Şimdilerde ise sırasıyla yayınladığı üç şarkı; Ay, Kaybet Benimle ve Kumsalda ile yeni hikayelerini bizle buluşturuyor.

 

 

Ayrıca editörlerimizden Ezgisu Kılıçkap‘ın  Ay için yazdığı yazıya da buradan ulaşabilirsiniz.

 

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
1
kalp <3
7
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0