Bunu okuyorsunuz:
Barlas Tan Özemek Ada Müzik Etiketiyle Yalancılar Kahvesi’nde

Barlas Tan Özemek Ada Müzik Etiketiyle Yalancılar Kahvesi’nde

barlas tan özemek

Kara Orkestra, Sezen Aksu, Yasemin Mori ve Bülent Ortaçgil, Gaye Su Akyol gibi isimlerle yaptığı çalışmalarından sonra son zamanlarda yayınlanan teklilerinin yanında; Akustikhane, Sofar İstanbul ve Yeniköy Kitapçısı’ndaki canlı performanslarıyla da dikkatleri üzerine çeken Barlas Tan Özemek “Yalancılar Kahvesinde” isimli ilk solo albümünü 29 Eylül’de dinleyicileriyle buluşturdu.

Albümde daha önceden de dinleyebilme şansı bulduğumuz Yalancılar Kahvesi, O ve Ben, Aslan Dostum, Şarkıcı ve Kirtim Kirt isimli şarkıların yanı sıra 3 yeni parça da bizleri karşılıyor. Ayrıca bunlardan Kirtim Kirt Enver Gökçe’nin; O ve Ben ise Sait Faik’in aynı isimli şiirlerinden uyarlanıp albümde kendine yer bulmuş.

barlas tan özemek Kayıtları Hayyam Stüdyoları’nda gerçekleştirilen albümde; önceleri genellikle gitarlarına ve kendisine kulak verdiğimiz sanatçı albümde ise gitarların yanı sıra elektronik tınıları da bizlere sunuyor. Çeşitli usta müzisyenlerinde kayıt sürecinde yer aldığı albümün lansmanı bugün (2 Ekim’de) Moda Kayıkhane’de gerçekleştirilecek. Üstelik lansmanda Barlas Tan Özemek‘e Özge Fışkın, Büyük Ev Ablukada ile kendisine hayran kaldığımız Bartu Küçükçağlayan ve şu sıralar “İstikrarlı Hayal Hakikattir” albümünü yayınlamak için gün sayan Gaye Su Akyol da eşlik edecek.

Ayrıca Ada Müzik etiketiyle şimdilerde tüm dijital platformlarda yer alan albüm; yakın zaman içerisinde ise fiziki yapısıyla da raflardaki yerini alacak.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0