Bunu okuyorsunuz:
Batuhan Mutlugil’den Albüm Habercisi: Bambaşka

Batuhan Mutlugil’den Albüm Habercisi: Bambaşka

batuhan mutlugil

Batuhan Mutlugil, yakın zamanda yayınlanacak olan Yadigar isimli albümünün habercisi olan Bambaşka isimli single çalışmasını, 4 Aralık’ta Pasaj- Garaj müzik etiketiyle yayınladı.

 

Depresif, başına buyruk bir çıkış yapan Bambaşka, her dinleyende bir miktar kendinden parça bulmasına neden olacak cinsten bir şarkı. Hangimiz yarım hayallere, bir miktar bağrış-çağrışa hayır dedik ki… O zaman hadi gelin bir isyan yapalım.

Her zaman aniden olan şeyler, ansızın gelen hisler bize güzel gelmiştir. Batuhan Mutlugilde 15 Ocak’ta yayınlanacak olan albüm için bu sözleri kullanıyor: “Aslında Yadigar, hiçbir zaman planlamadığım ve hesapta olmayan bir albümdü. Ancak çalışma süreci sona geldikçe ve parçalar ortaya çıktıkça bende bambaşka duygular yarattı.”

 

 

Yadigar’ın başlangıcı biraz da eski dostlara gidiyor. Mutlugil’in eski dostları, başka gruplarda beraber çaldıkları arkadaşları Utku Ünal ve Caner Üstündağ ile beraber stüdyoya girmesiyle Yadigar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bu albümün prodüktörlüğünü ise Batuhan Mutlugil ve Caner Üstündağ beraber üstlendi. Farklı müzik türlerini, hislerini trio soundla birleştiren bu albümde tüm sözler ve besteler Batuhan Mutlugil’e ait.
 

 

Ayrıca Bambaşka’nın mükemmel de bir klibi var. Ozan Çelik ve Melike Çerci’nin yer aldığı klipte Batuhan Mutlugil ve dostları bize eşlik ediyor. Şarkının tüm depresif, içindeki o merakı resmen klipte görebilmek imkanınız var. Sizde bir arayış içine giriyorsunuz desem yalan olmaz. Klibin yönetmesi Barış Sarhan’ı tebrik etmeden geçmemek lazım.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0