Bunu okuyorsunuz:
Ezgi Kosa, Batuhan Kocaoğlu Destekli Yeni Teklisi “Ay” ile Yayında

Ezgi Kosa, Batuhan Kocaoğlu Destekli Yeni Teklisi “Ay” ile Yayında

ezgi kosa - altmuzik

Elektronik tınılara samimiyet dolu bir vokal sunan Ezgi Kosa, Batuhan Kocaoğlu destekli yeni teklisi “Ay” ile yayında.

 

Ezgi Kosa… Müziğin eğitiminden gelen ve opera alanında eğitimini tamamlayan Kosa, zaman içinde müziğin içinde var olmaya çalıştı… Halen Okan Bayülgen’in “Amerikano” müzikalinde ve yine Bayülgen’in Dada Salon Kabarett’inde Tuncer Tunceli Blues Band ile sahne çalışmalarına imza atan Kosa; ilk büyük çıkışını, Ebru Suda’nın ES Müzik etiketiyle yayınlanan; ve Murat Güneş eseri, Cem Öğet düzenlemesi olan ilk teklisi “Hayat Kavgası” ile yaptı. Eser, “Doğduğun Ev Kaderindir” dizisiyle birlikte dinleyicilerin ilgisini kazandı. Ezgi Kosa, eserdeki duygulu yorumuyla izleyicinin dikkat çekti.

 

 

Ardından Kosa, pek çok sanatçıyla ortak çalışma yapan Rednot ile bir çalışmaya imza attı; ve “Moonlight” Connection Records etiketiyle dinleyicilerle buluştu. Hemen ardından ise bu sefer Rednod ve Murat Salman ortaklığında yapılan “Give It To Me” de Hollandalı müzik firması Spinnin’ Records / CONTROVERSIA etiketiyle dinleyicilerle buluştu. Her üç çalışma da elektroniklerin ve güncel ritmlerin ağırlıkta olduğu çalışmalarken Ezgi Kosa, çalışmaların getirdiği yer yer elektronik türlere uyumlu bir vokal performansını dinleyicilere sundu.

 

 

Şimdi ise Ezgi Kosa, Batuhan Kocaoğlu ortaklığıyla kendi eseri “Ay”ı Wonder Wheel Live etiketiyle dinleyicilerle buluşturdu ve eseri, yine elektronik tınıların izinden gitse de özellikle gitar eklemeleriyle yer yer alternatif tınıları da beraberinde getiriyor.

 

 

Elektronik tınılara samimiyet dolu bir vokal sunan Ezgi Kosa’nın Batuhan Kocaoğlu destekli yeni teklisi “Ay”ı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0