Bunu okuyorsunuz:
Biraz Sohbet, Biraz Şarkı: Bi’Mikrofon ve Bu Haftaki Konuğu Barlas Tan Özemek

Biraz Sohbet, Biraz Şarkı: Bi’Mikrofon ve Bu Haftaki Konuğu Barlas Tan Özemek

bi mikrofon

İlki Youtube üzerinden 26 Ekim’de yayınlanan, sayesinde hem müziğe hem de kısa sohbetlere doyduğumuz Bi’Mikrofon’un bu haftaki konuğu Barlas Tan Özemek idi.

Yolculuğuna Sedef Sebüktekin ile başlayan, ardından ise Nilipek, Barış Demirel, Selin Sümbültepe, Batu Akdeniz, Tuğçe Şenoğul, Can Oflaz, Gülin ve son olarak da 2 ay önce “Yalancılar Kahvesinde” isimli albümünü bizlerle buluşturan Barlas Tan Özemek ile yoluna devam eden Bi’Mikrofon; bir yandan kısa sohbetler sayesinde konuk sanatçılara dair yeni şeyler öğrenmemizi sağlarken bir yandan da sanatçıların canlı performanslarıyla bizleri buluşturuyor. Yani canlı performans dinlemeyi bilhassa bu performansları izlemeyi sevenleri kanallarına davet ediyor.

Yıllardır müziğin içinde yer alan ve Bülent Ortaçgil, Sezen Aksu, Gaye Su Akyol, Korhan Futacı, Yasemin Mori gibi birçok isimle çalışmış bir isim olan Barlas Tan Özemek 2 ay önce ise kendi albümü “Yalancılar Kahvesinde”yi bizlerle buluşturmuştu. Bugün ise hem kendi şarkılarını canlı olarak seslendirdiği hem de müziğiyle ilgili kısa bilgiler sunduğu Bi’Mikrofon’da bizlerleydi.

https://www.youtube.com/watch?v=FM1Dj194o8c

Her gün binlerce, milyonlarca yeni içeriğin girildiği ve müzisyenler için ayrı, müzikseverler için ayrı bir iletişim alanı oluşturan Youtube’da müzikle ilgilenen, özellikle de popüler kültüre hitap etmek yerine daha çok alternatif müzikle uğraşan sanatçılara ve şarkılarına programlarında yer vermeyi seçen bu tarz kanalların yolunun açık olması dileğiyle diyor ve Barlas Tan Özemek’in yer aldığı Bi’Mikrofon’un son bölümüyle sizleri baş başa bırakıyoruz.

Bu içerik size ne hissettirdi?
ehehe
0
ilginç
0
kalp <3
0
karasızım
0
olamaz!
0
üzücü
0